4 mar 2014

Ogłoszenie 72

Nadchodzi FactorDay II. Kolejna odsłona notki tematycznej, na której motyw przewodni mogliście głosować w sondzie. To nie jedyny powód do radości, ale żeby wiedzieć się więcej... 8 marca zajrzycie do Fabryki Szablonów.
Z pewnością nie pożałujecie.
Załoga serdecznie zaprasza.

14 komentarzy:

 1. Hej :)Chciałam poinformować,że na moim blogu pojawił się nowy post,więc już nie jest zawieszony.Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mogłabyś podać adres swojego bloga? Bo skąd ja mam wiedzieć, który na liście jest Twój.

   Usuń
  2. Leń z ciebie. Nie łaska wejść w profil tej dziewczyny?

   Usuń
  3. A myślisz, że ja mam tylko blog na głowie? Poza tym niektórzy mają po kilka blogów w profilach. Więc czy to taka zbrodnia, że proszę o podanie konkretnego adresu?

   Usuń
  4. Masz internet i umiesz czytać, prawda? Uwierz, to ci wystarczy. "Ojej, cztery blogi w profilu. Pierdolę, nie szukam". Lenistwo przez duże "L"...

   Usuń
  5. Poprawka: 2 blogi. Tak bardzo męczące...

   Usuń
  6. Szkoda tylko, że boisz się podpisać i piszesz z anonima. I wybacz, że mam ważniejsze sprawy na głowie niż sprawdzanie, który blog jest jaki... Nie no serio, bo żyję tylko prowadzeniem KG.

   Usuń
  7. A powinnaś nim żyć...

   Jak mam pisać z konta skoro go nie mam? Nie wszyscy czytelnicy muszą je przecież mieć. Czuję, jakbym rozmawiała z idiotką. Naprawdę.

   Usuń
  8. Więc z Twojej wypowiedzi wynika, że nie powinnam mieć życia prywatnego, tylko skupiać się jedynie i wyłącznie na blogu. Bardzo miło.
   I nazwanie mnie idiotką... Oh... dziękuję bardzo za ten "komplement". A fakt, że nie masz konta, no cóż nikt nie wie wszystkiego. Nie sądzisz? I nikt nie jest nieomylny.

   Usuń
  9. Śmieszna jesteś. Tobie powinno zależeć na tym, by opiekować się blogami. Jednak twoje ego nie pozwala ci nawet na tak prostą rzecz jak wejście w profil czytelniczki. Wszystko trzeba ci podać na tacy? Musisz się trochę wysilić. W przyszłości twój szef też nie będzie latał za tobą.

   Usuń
  10. http://miejsce--snu.blogspot.com/

   Usuń
  11. bleach dzięki, ale zrobiłam to sama.
   A co do wypowiedzi Anonima... Cóż blog powinien być hobby, a nie obowiązkiem, który staję się męczący tylko przez to, że ktoś sądzi, że powinien stać się czyimś całym życiem. To źle, że chce sobie ułatwić trochę robotę kiedy mam też inne, akurat w tym momencie dużo ważniejsze sprawy na głowie? Ale cóż, znasz mnie oczywiście lepiej niż ja sama, i wiesz lepiej jaka jestem. Dziękuję za Twoją wyczerpującą wypowiedź na mój temat. Jeśli chcesz coś jeszcze dodać to proszę napisz do mnie na priv. I jakbyś nie zauważyła to załatwiłam sprawę linku jakiś czas temu.
   Pozdrawiam i całuję

   Usuń
  12. Nie potrzebuję twoich całusów, złotko. Po prostu walczę o prawa czytelników, które na tym blogu są zaniechane. Wszelkie próby zwrócenia uwagi na ten wrażliwy temat uznawane są za hejt. To smutne, że katalog graficzny doczekał się tak niekompetentnej redakcji. Dobrej nocy życzę.

   Usuń
 2. Proszę o opublikowanie ogłoszenia :)
  Treśc:
  Sercetartwork otwiera swoje progi dla nowych talentów i zaprasza do naboru! Nie wymagamy wiele, zgłoś się!

  Button:
  http://4.bp.blogspot.com/-4aFR_TgWf2o/UujepX9yJmI/AAAAAAAAAnw/FtQJVDcULV4/s1600/Untitled.png

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »