24 mar 2014

Przegląd bloga natt-liv

(c) Misao
Witam wszystkich. Notka trochę z poślizgiem, bo miała być wczoraj... Cóż, jest dzisiaj. Szukając bloga do drugiej notki długo się zastanawiałam, który wybrać. Jak widzicie dziś na KG gości natt-liv. Jest to blog utworzony przez Misao. Na początku publikowała tam sama, później wraz z Caudire, którą możecie znaleźć na maudlaisy.blogspot.com. Aktualnie Misao prowadzi bloga wraz z Arią. Wybrałam najwięcej prac Misao dlatego że są ładne i było ich najwięcej na blogu.
Dość gadania, czas na prace!


~Misao
 
 
 
 
 
 

~Aria

~Caudire

8 komentarzy:

 1. druga sygnaturka Arii jest śliczna <3

  OdpowiedzUsuń
 2. czemu blog nie jest zalinkowany? ułatwiłoby to przeniesienie się do bloga

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, mogłabym prosić o dodanie ogłoszenia?
  Button: http://1.bp.blogspot.com/-FvLNNCb0Yag/UxywZWympJI/AAAAAAAABz0/9WluDEu6dQI/s1600/buttony.png
  Adres: http://who-knows-not-me.blogspot.com/
  Niedawno otwarty blog graficzny 'Teen Spirit' zaprasza czytelników, którzy znajdą tu nie tylko nagłówki, sygnatury czy ikony, ale również Instrukcje CSS i triki przydające się chyba każdemu :> Tutaj śmiało możesz prosić o pomoc i nie tylko. Postaram się pomóc wam na wszystkie możliwe sposoby i ułatwić pracę z blogerem :D
  Z pozdrowieniami
  Autorka 'Teen Spirit'
  Mindfreak

  OdpowiedzUsuń
 4. Oo. Przegląd prac natt-liv to dobry wybór. :) Wspaniały blog ze ślicznymi pracami. ♥
  Kocham twórczość Misao chyba najbardziej za to, że każda praca jest inna. Ona raczej nie ma jednego stylu, a kilka i przez to jest trochę ... nieprzewidywalna. :D
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Cóż, nie spodziewałam się że wybierzesz akurat te prace z moich. :D Jednakże dziękuję w swoim imieniu i Arii! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć! Może ktoś zarzuci, że znowu pada kolejna krytyka w stronę KG, ale uważam, że taki przegląd jest po prostu suchym "kopiuj, wklej". Invisible wybiera prace, które jej się podobają z bloga np. natt-liv i wkleja je tutaj. Wydaje mi się, że aby ten przegląd był bardziej efektywny należałoby te nagłówki, szablony i inne opleść jakimś zwięzłym komentarzem. Poza tym jest to dość subiektywny przegląd. Każdemu może podobać się zupełnie coś innego. Równie dobrze mogłabym założyć oddzielny blog, na którym mogłabym wybierać prace, które mnie zachwycają.
  Ale ogólnie rzecz ujmując nie jestem za takim przeglądem, ponieważ jeśli ktoś będzie chciał obejrzeć sobie czyjeś prace z pewnością znajdzie je u źródła. Moim zdaniem jest to tylko coś, co nie pozwala na zastój na KG i w pewnym sensie nic tutaj nie wnosi.
  No, ale jest to moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgodzić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przegląd jest po to żeby promować dany blog. Nie każdy wie, gdzie ma wejść żeby coś znaleźć. Dlatego dodaje przeglądy. Ktoś widzi prace danej osoby z danego bloga i wie, gdzie może wejść po więcej. Taki jest cel tych przeglądów.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 7. Bardzo mi się podoba!
  Zwłaszcza pierwsza sygnaturka z Darylem. <3

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »