3 kwi 2014

Dziennik pokładowy...

Witajcie drodzy czytelnicy Katalogu Graficznego (boziu jak to oficjalnie brzmi...).
Chciałam wam podziękować za cierpliwość związaną z wyczekiwanym nowym szablonem głównym. :)
A teraz przejdę do kilku informacji, i tak... Sądzę, że jeśli coś większego będzie miało miejsce na łamach katalogu to takie posty będą czymś całkowicie normalnym. :)

Po:
1. Witam serdecznie w naszej załodze Shandie, która odpowiedzialna jest za wywiady. Mam nadzieje, że jej praca wam się spodoba. Jak również, że przywitacie ją tutaj miło. Btw. Shandie ma za sobą już pierwszy wywiad, który przeprowadziła z Kaeru. :) Także jeśli ktoś nie czytał, to zapraszam do lektury.2. Serdecznie dziękuję, po raz już chyba n-ty, Yassmine za wykonanie tego cudnego głównego szablonu. Spełnił on moje najśmielsze oczekiwania. Mam nadzieje, że i wam też się podoba (mimo tego nagłówka, o którym wszyscy wspominają). A muszę wam powiedzieć, że na prawdę było sporo roboty przy szablonie, bo byłam wybredna i chciałam spróbować różnych kolorów... Ale końcowy efekt jest super.

3. Jak już pewnie zauważyliście, zmieniły się kategorie "sortowania" blogów. Jeśli ktoś nie zgadza się z umiejscowieniem swojego bloga, to proszę aby zapoznał się z Nowym regulaminem Zgłoszeń i dał mi znać na maila, gdzie takowy link do bloga powinien się znaleźć. :) Oraz... jako, że Jet mi nie odpisała łaskawie na wiadomość, adres do jej bloga został przeniesiony do zakładki "Współpraca".

4. W naszej cudnej blogosferze pojawiły się dwa nowe twory. Sqalay czyli blog gazeto-podobny, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły, wywiady, jak i... krytyczne podejście do grafiki. Spis-graficzny, który jest w sumie podobny do obu katalogów, jednak autorka ma wiele ciekawych pomysłów, także również warto tam zajrzeć.

5. Sprawa najnowszego Przeglądu Miesiąca Tematycznego. Przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony, jednak nigdy nie mówiłam, że w przeglądach znajdą się prace ze wszystkich blogów. Przeglądy są po to, aby ukazać te najciekawsze, najlepsze prace. Jednak przy kolejnym przeglądzie MT postaram się pokazać chociaż po jednej pracy z każdego bloga, a będzie tego sporo, bo już na tą chwilę zgłosiło się 19 autorów / blogów.

6. Nabór do załogi Katalogu Graficznego jest cały czas otwarty. Jeśli ktoś chciałby poświęcić chwile swojego wolnego czasu i dołączyć do nas, to zapraszam do zakładki "Nabór". Tam znajdują się wszelkie informacje na temat kryteriów do przyjęcia oraz mail kontaktowy. Także zapraszam w nasze skromne progi. :)


No i to chyba już wszystko... Mam nadzieję, że niczego nie pominęłam.
Życzę miłego wieczoru wszystkim. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »