14 kwi 2014

Przegląd bloga Graphic Poison

Dzisiaj przegląd bloga wykonuję ja, jako, że Invisible jest na urlopie na czas nieokreślony, a Shandie nie ma do 25 kwietnia. Mam nadzieje, że uda mi się je zastąpić.

Tak więc dzisiaj mam dla was przegląd Graphic Poison, czyli szabloniarni, która istnieje od 2009. Blog powstał jeszcze na onecie i działał pod nazwą Nagłówkownia, na blogspocie działa od 2012 roku pod obecną nazwą. Założycielką szabloniarni jest Svitra, która wciąż publikuje na blogu. Przez skład załogi przeszło wiele grafików, między innymi kształciła się tam Carllton. Obecnie w załodze jest 11 osób wykonujących szablony i zamówienia, a są nimi: Svitra, Carabelle, Alia, Effey, Lady Spark, Lee, Nielivka, Rosesylla, Rukia, Switch oraz Vicky.
Szabloniarnia prowadzi również wciąż otwarty nabór do swoich szeregów.A teraz przejdźmy już do zaprezentowanych na blogu szablonów.

Cara:
Lady Spark:
 

Nielvika:

 


Switch:


Rukia:


Effey:

Alia:Victoria:Po więcej prac tych wspaniałych autorów zajrzyjcie na Graphic Poison.


Mam nadzieje, że dzisiejszy przegląd przypadł wam do gustu. Nie wiem również czy w następny poniedziałek przegląd się pojawi. Wiecie Święta i te sprawy.

xoxo

7 komentarzy:

 1. Moim zdaniem takie przeglądy powinny być, jak by to ująć... Porządniejsze. Nie muszą być co tydzień, ale na przykład co dwa i każdą pracę, tak jak w przeglądzie tygodnia, opisać, dlaczego akurat taka a nie inna twoim zdaniem się wyróżnia i pokazuje jakość prac, w tym przypadku, Graphic Poison. :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bleachi podsunę ten pomysł dziewczynom i jeśli sama będę musiała znowu którąś zastąpić to też postaram się tak zrobić.
   Ale sama wiesz jak to jest gdy wszystko zostaje na Twojej głowie. :)

   Usuń
  2. znam to doskonale, więc cię rozumiem ;)

   Usuń
 2. Nie chcę nic mówić, ale Vicky już chyba nie pracuje w tej szabloniarni ;). Przegląd jest dobry. Prace ładne :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dane wzięłam z zakładki "Krótka historia" i "Kontakt", a tam Vicky widnieje. :)

   Usuń
 3. Acha... bo nawet jak wchodzi się na jej profil to nie ma jej na tej szabloniarni. Ale nie chcę Was wprowadzać w błąd :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe, że tam nie zostały wprowadzone zmiany. Także się nie przejmuj. :)

   Usuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »