6 maj 2014

Wywiad z Avią Tinar


Cześć i czołem. Dzisiaj macie wywiad z... no chyba z tytułu wynika? :)


Shandie: Witaj Aviu! Jakiś czas temu, Zaczarowani czytelnicy otrzymali wiadomość o tym, że Jill odchodzi. Czy prowadzenie Zaczarowanych Szablonów sprawia Ci kłopoty?
Kłopoty? W żadnym wypadku! Zaczarowane to nie obowiązek, to przyjemność. Nie pamiętam, żeby było coś takiego, między mną, a Jill, jak podział obowiązków. Każda robiła to co trzeba było zrobić, więc w sumie nie ma ich więcej, tylko zwiększyły swoją częstotliwość.  
 Shandie: Czym się kierujesz, wybierając tematykę grafiki?
Inspiracją, głównie. Pewnego wieczoru urządziłam sobie maraton z Harrym Potterem i tak powstały szablony o tej tematyce. Słuchanie muzyki jest również natchnieniem. Przy robieniu każdego szablonu leci w tle jakaś piosenka. Zainspiruje mnie jakiś układ, albo najzwyczajniej w świecie idę ulicą i w pewnym momencie dostaję olśnienia.
Shandie: A skoro już o tematyce… to jaka jest Twoja ulubiona?
Chyba mroczne szablony to, te które są jak najbardziej w moim guście. Fantastyka też. Coraz częściej, również, wole robić minimalistyczne szablony, jeżeli chodzi o użycie grafiki.
Shandie: Odkąd zajmujesz się tworzeniem szablonów?
Zaczęłam tydzień, może dwa przed wysłaniem zgłoszenia do Zaczarowanych, choć samą grafiką zajmowałam się już dużo wcześniej.
Shandie: Czy Twoim pierwszym blogiem graficznym były Zaczarowane Szablony?
Tak.  
Shandie: Opowiesz nam o swoich zainteresowaniach?
Jest ich bardzo dużo. Czytanie, pisanie, ludzkie ciało (ogólnie biologia), chemia, fizyka, gotyk, ludzki umysł - psychiatria (coraz częściej się łapie na tym, że zaczynam analizować ludzi, z którymi rozmawiam), od zawsze pasjonowała mnie broń, od bardzo długiego czasu manga i anime, od jakiś pięciu lat grafika, a od roku, może dwóch komputer (tak w całości).  
Shandie: Skąd pomysł na nick ‘Avia Tinar’ ?
Avia Tinar – to imię i nazwisko mojej pierwszej wykreowanej postaci.  
Shandie: Co sądzisz o ‘nowych’ grafikach? Zapewne przeglądałaś niejeden z niedawno założonych blogów. Czy mają one jakąś przyszłość?
Niestety nie przeglądałam, mam trochę za dużo na głowie ostatnio i jak mam tylko chwilę dla siebie to zazwyczaj odpisuje na listy. Jednakże, jestem pewna, że są wśród nich perełki, które zostaną z nami na dłużej i przy których będziemy czuli się jak beztalencia.
Dziękuję za poświęcenie czasu.
A może macie jakieś propozycje z kim mogłabym przeprowadzić wywiad? Może sami się zgłosicie?
Pozdrawiam,
Shandie

4 komentarze:

 1. Pewnie, rozumiem! I Dziękuję :)

  lekcja-matematyki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. No ładny wywiadzik! :D Ciekawie się czytało, szybko poszło. Widać, że z Avii interesująca osóbka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajny wywiadzik. Uwielbiam Avię ♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Prośba o umieszczenie poniższego ogłoszenia :)
  [http://2.bp.blogspot.com/-PmykfOLmf1o/U0L13XfS59I/AAAAAAAABiE/-udMhqwIAww/s1600/napis.png]
  Serdecznie zapraszam do zajrzenia na Classical Graphics. Znajdziecie tam małego, łatwego do zdobycia suprajsa! Nie czekaj, a klikaj :D
  Pozdrawiam xxx

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »