23 cze 2014

Ogłoszenie 120-121

 
Dnia 23 sierpnia 2014 o godzinie 20.00 na blogu Rockmenowa odbędzie się impreza graficzna pt. "Zwariowany świat fantastyki" o tematyce fantastycznej. Zapraszamy chętnych, jak i osoby do współpracy. Osoby, które wkleją button otrzymują niespodziankę.
121
Przepraszam wszystkich za kilkugodzinny brak dostępu do Kroplu Sztuki, przyczyną był mały remont. Teraz można już podziwiać nowy wygląd. :) Zapraszam wszystkich zainteresowanych grafiką do odwiedzenia Kropli Sztuki! :) 

9 komentarzy:

 1. Pytanie tutaj, bo nie wiem gdzie spytać - czy tylko mi stało się coś złego z bloggerem? :C

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nie, mojej współautorce - Arii też coś się zepsuło. :c

   Usuń
 2. Witam, chciałabym dodać ogłoszenie :) Jego treść to:
  Przepraszam wszystkich za kilkugodzinny brak dostępu do Kropli Sztuki, przyczyną był mały remont. Teraz można już podziwiać nowy wygląd :) Zapraszam wszystkich zainteresowanych grafiką do odwiedzenia Kropli Sztuki! :)
  button - http://oi58.tinypic.com/5pijoz.jpg
  blog - http://kropla-sztuki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Do wszystkich czytelników i administracji tego bloga!

  Nielivka autorka Kropli sztuki stworzyła nowy szablon którym chciała przekonać innych że warto na nią zagłosować w konkursie na Grafika Lata. Już kilka osób swoje nominacje dało bo zobaczyli nowy szablon i stwierdzili: wow. Szablon nie jest najgorszy ale nie o to chodzi. Szablon nie jest jej: przerobiła szablon usuwając podpis autora. Niestety nie była na tyle mądra żeby usunąć inne rzeczy. Zaglądając w źródło Kropli Sztuki można się wiele dowiedzieć. Przede wszystkim można znaleźć link do oryginalnego szablonu (tego który przerobiła):
  http://echo-that-is-love.blogspot.com/

  http://www.nymfont.com/2010/10/echo-that-is-love-template.html
  i informację od autora o zasadach:
  "This template is free to use as a Blogger Template, and modification
  is permitted, save for the credit link back to Nymphont/NymFont (http://www.nymFont.com) in the bottom
  footer which is is to remain intact and may not be removed. :)"

  Mowa o stopce, która tutaj:
  http://echo-that-is-love.blogspot.com/
  zawiera następujący tekst:
  "Blog contents © Echo That Is Love 2011. All rights reserved. Blogger Theme by NymFont. Privacy Policy"
  Autor wyraźnie zakazał usuwania tej stopki a także zobowiązuje do dodania go do kredytów czego oczywiście Nielivka nie raczyła uszanować bo wszystkim wmawia że szablon zrobiła sama.

  Mam już dość nowych szabloniarek które myślą że wszystko im wolno. Nauczcie się w końcu że robienie szablonów nie polega na przerabianiu! Trzeba mieć pomysły i przedewszystkim umiejętności a 90% szabloniarek (zwłaszcza tych nowych bo myślą że jak obejrzały kilka tutoriali jak zrobić nagłówek i szablon to już potrafią to robić) nie ma ani jednego ani drugiego.

  Liczę że administracja coś z tym zrobi. Nie można być wciąż bezkarnym. Moja propozycja: dodanie do czarnej listy na stronie http://sondy-katalogu-graficznego.blogspot.com/ unieważnienie nominacji na grafika lata jakie na nią padły i unieważnienie jej w sondzie na miesiąc czerwiec (w notce z wynikami sond przyznać jej miejsce temu blogowi który był tuż za nią). Może czarna lista na tak szanowanej stronie jak ta i wykluczenie z konkursów przynajmniej na miesiąc da niektórym coś do myślenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym dodać ogłoszenie ;)

  "Natt-Liv obchodzi niedługo swoje 2 urodziny. Z tej okazji chciałybyśmy zaprosić wszystkich czytelników na imprezę graficzną, która odbędzie się 13 lipca prawdopodobnie wieczorem.
  Czeka na Was wiele niespodzianek, więc liczymy na Waszą obecność.
  Zapraszamy serdecznie!
  Misao & Aria"

  http://funkyimg.com/i/J7ga.png

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej! Również chciałabym zamieścić ogłoszenie :)

  "Rozpocznij wakacje z Evenyouth!
  Przerwa wakacyjna to doskonały czas, aby nauczyć się nowych rzeczy, dlatego też Evenyouth organizuje TUTORIAL NIGHT! Impreza odbędzie się 26 czerwca około godziny 20 i jak nazwa wskazuje będzie pełna nowych instrukcji. Specjalnie przygotowane video poradniki przeprowadzą Cię przez cały proces tworzenia sygnatur, nagłówków czy też gifów. Na Evenyouth możesz zgłosić, jaką instrukcję chcesz zobaczyć - spiesz się! Zapraszam serdecznie ~ Aquite"

  http://funkyimg.com/i/J7hi.png

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym wszystkich przeprosić za tą sprawę. Wszystko jest już naprawione i przedstawiony w tym momencie szablon jest całkowicie mój. Był to głupi, bezczelny i szczeniacki wybryk z mojej strony. Tak, prawdą jest, że była to kradzież i bardzo jest mi z tego powodu przykro i głupio. Chciałabym także przeprosić właścicielkę tego szablonu, chociaż wiem, że tego nie zobaczy. Ponownie mówię, że jest mi strasznie przykro z tego powodu i proszę was wszystkich o wybaczenie. To była pierwsza i ostatnia taka sytuacja. Pragnę ponad to was wszystkich zapewnić, że wszystko to, co znajdujecie na moim blogu jest moją pracą i staram się jak mogę, aby dodatki były jak najlepszej jakości. Na koniec proszę was wszystkich o to byście mnie nie skreślali z powodu jednego, wielkiego błędu. Po stokroć jest mi wstyd i bardzo wszystkich przepraszam.
  Nielivka
  http://kropla-sztuki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »