28 wrz 2014

Przegląd Bloga Graphic Foxes

(c) Lis/Graphic Foxes

Witam wszystkich w kolejnym poście z serii 'przeglądy blogów'! Wracam z dość dużą ilością prac z bloga Graphic Foxes prowadzonego przez Lis od  23 kwietnia obecnego roku. Wybrałam dokładnie 18 prac w tym sygnatury, nagłówki i szablony. Zapraszam do oglądania!Na pierwszy ogień sygnaturki:

Natx: Praca bardzo mi się podoba. Te liście po bokach wnoszą coś zupełnie innego. Gdyby nie one, praca owszem - była by ładna, lecz tylko z odcieniami granatu. A z liśćmi jest więcej koloru, co według mnie jest bardzo dobrym efektem.
Ocena ogólna:  10/10.

Natx:  Według mnie bardzo ładna sygnaturka. Taka mroczna... Ciekawy pomysł na napisy.
Ocena ogólna:  9/10.

Natx: Brąz i biel plus ożywiająca pracę zieleń. Świetne połączenie. Nie mam nic do zarzucenia tej pracy. 
Ocena ogólna: 10/10.

Natx: Tutaj szczególnie do gustu przypadła mi kolorystyka. Ten niebieski sprawia, że praca jest 'świeża'. Myślę, że wszystko jest bardzo dobrze dobrane. 
Ocena ogólna:  9,5/10.

Natx: Też widzicie tą tajemniczość w pracy? Według mnie ta praca nie wygląda, jakby kiedykolwiek nie była całością. Postać po prostu genialnie dobrana no i stocki. A do tego wszystkiego napis. Na prawdę cudowna praca. Dzisiejszy faworyt (jeden z paru).
Ocena ogólna:  10/10.

Natx: Kolejna na prawdę dobra praca. Wszystko ładnie dobrane. Jedynym, do czego się przyczepie jest napis. Te małe literki bym nieco powiększyła. Nie dużo, ale troszeczkę.
Ocena ogólna: 8/10.

Natx: Kolejny faworyt. Po prostu nie mogę oderwać oczu od tej pracy. Jest taka 'wiosenna'. Bynajmniej tak mi się kojarzy kolorystyka i ogólnie wygląd. To chyba tyle o tej pracy...
Ocena ogólna:  10/10.

Natx:  Według mnie ta praca od zawsze była całością. Wygląda naprawdę rewelacyjnie. Głównym chyba elementem pracy jest postać patrząca w lustro. Nadaje nastroju. Nie przyczepię się tutaj do niczego.
Ocena ogólna: 10/10.

Natx:  Faworyt już kolejny w tym przeglądzie. Totalnie kupiła mnie Lis tą kolorystyką. Te czerwone kwiaty świetnie wyglądają. Malutkim prawie nie widzialnym minusikiem jest napis, a raczej sama część, gdzie są małe literki. Przez to, że są białe - mało widoczne. A może gdyby były w bladym odcieniu tego niebieskiego, było by nieco lepiej??
Ocena ogólna:  9,9/10.

A teraz szablony:

Natx:  Z tego, co mi wiadomo, to Lis jest fanką Harry'ego, tak? Szablon ciemny powiedziałabym prosty, ale na prawdę ciekawy. Podoba mi się, choć nie jestem fanką chłopaka z szablonu.
Ocena ogólna:  10/10.

Natx: Niesamowity jest ten nagłówek. Na prawdę mi się podoba. Jedyne, co dopatrzyłam, to lekko ucięte włosy postaci po prawej. Także to taka drobna uwaga. Co do reszty, to podoba mi się taka 'prostota'. Fajnie to według mnie wygląda. Całą uwagę przykuwa świetny nagłówek.
Ocena ogólna:  9,9/10.

Natx: A to taka odskocznia od reszty prac Lis. Konie... tak. Na pewno coś, co jest zupełnie inne niż przedstawione niżej jak i wyżej prace. Ogółem szablon - ładny. 
Ocena ogólna:  9/10.

Natx: Na wstępie mówię, że nie jestem również fanką pana w nagłówku, ale przyznaję, że praca wyszła na prawdę dobrze, choć postać Justin'a jest... no sama nie wiem... taka bardzo wyróżniająca się od tła. Może tak miało być? Albo tylko mi się wydaje? 
Co do szablonu jako ogółu, to jest całkiem w porządku.
Ocena ogólna: 8/10.

Natx:  Hm... powiem szczerze, że bardzo przypadła mi do gustu ta praca. Nagłówek bardzo ciekawie wykonany i umieszczony. Układ na prawdę trafiony.  Wykorzystane kolory spokojne, co dodaje myślę uroku całości.
Ocena ogólna:  10/10.

Natx: Wszystko było by dobrze, gdyby nie to, że strasznie przeszkadza mi tutaj kolor tytuły postu. Po prostu kiepsko widoczny, gdy w tle jest ten nagłówek.Ogółem na prawdę jest to ciekawy szablon. Niestety tym minusem jest jak już wspomniałam - tytuł posta. 
Ocena ogólna:  7/10.

Natx: Zdecydowany faworyt wśród szablonów. Bardzo podoba mi się kolorystyka oraz układ. Nie potrafię tutaj nic złego powiedzieć.
Ocena ogólna:  10/10.

No i pora na nagłówki:

Natx:  Szczerze mówiąc, to sama nie wiem już czemu wybrałam ten nagłówek. Chyba ze względu na kolory, które są naprawdę bardzo fajnie dobrane. Nie są jakieś rzucające się w oczy na kilometr, tylko pasują do siebie. Napis również mi się podoba, ale nieco powiększyłabym mniejsze literki, bo kompletnie ich nie widać. 
Ocena ogólna:  8/10.

Natx: Faworyt wśród tych dwóch nagłówków. Niesamowicie podoba mi się czerwień w tej pracy. Ona sama ma w sobie 'to coś', co ciężko znajduję w pracach. Na prawdę świetna robota. (Tylko te małe literki! - trzeba coś z nimi zrobić na przyszłość)
Ocena ogólna:  10/10.

Jak widzicie uporządkowałam nieco notkę i wszystko idzie 'po kolei', a mianowicie nie ma chaosu, lecz sygnatury w jednej partii, szablony w drugiej i nagłówki w trzeciej. Myślę, że tak jest lepiej, jeśli nie dla was, to dla mnie :) Tak dla tych co czytają jeszcze tę notkę do końca łącznie z tym, co tutaj wypisuje - nie mogłam zdecydować się jakie prace umieścić. Na początku było tu ich chyba z 37, ale później musiałam zrobić surową selekcje no i wyszło 18. Prace Lis na prawdę przypadły mi do gustu i mam nadzieję, że części z was również. Zapraszam serdecznie na jej bloga :)
A tak poza przeglądem - 1 października kończę staż, więc to jest ostatnia notka przed zakończeniem stażu. Mam nadzieję, że przejdę go i zostanę z wami na dłużej, bo na prawdę świetnie się tu czuje i nawet zaczęłam się przyzwyczajać :P. Trzymajcie za mnie kciuki i oczywiście za nadal nieobecną Invi.
Pozdrawiam!
Do .... hm... no właśnie.... :D
Mam nadzieję - do za tydzień :P
Cześć!

2 komentarze:

 1. Ciągle nie rozumiem dlaczego mój blog, ale w każdym bądź razie - kolejny raz dziękuje :D
  Szczerze, to spodziewałam się mniejszej ilości pozytywnych ocen i byłam trochę zaskoczona. I chyba muszę zacząć używać większej czcionki :)
  Pozdrawiam i oczywiście dziękuje (nie mam pojęcia który to już raz xD)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, chciałabym prosić o zamieszczenie ogłoszenia:
  Wszystkie chętne i uzdolnione szabloniarki zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na GRAPHIC POISON, gdzie trwa nabór! Strona traci swoją załogę i w niedługim czasie może grozić jej zamknięcie!
  Wszystkich pasjonatów grafiki prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń. Więcej info w regulaminie Graphic Poison! :)

  button - http://2.bp.blogspot.com/-AFaZXjNVoUM/UAwMbeLPEI/AAAAAAAAASg/o1sdziPKhHk/s1600/button3.png

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »