18 wrz 2014

Przegląd Dodatków Graficznych

(c) royalrockin, indiesynth

Hej! Z tej strony Alexandra Russo, jak zwykle w czwartek, tyle że tym razem nie z wywiadem, lecz z przeglądem dodatków. Tak, postanowiłam wskrzesić ten projekt. Będzie się pojawiał co dwa tygodnie  w czwartki, na zmianę z wywiadem. Będą się tu znajdować dodatki wszelkiej maści wykonane lub zebrane przez grafików w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Mam nadzieję, że spodoba Wam się to :) Zapraszam!Na pierwszy ogień idą koloryzacje.

 Bardzo mi się podoba to, w jaki sposób Dakota "ożywiła" kolory będące na obrazku.


 Te dwie ocenię razem. Już tłumacze dlaczego- obie są bardzo kolorowe i jak tak na nie patrze to od razu przypomina mi się lato i wracam wspomnieniami do tych upałów... Nie chciałbym się po prostu powtarzać ;)
Koloryzacja Yassmine przypadła mi do gustu, ponieważ cudownie uwydatnia kolory, dzięki czemu stają się one przyjemniejsze dla oka.

Następne w kolejce są tekstury.

Jesień <3 Wszystkie prace/dodatki graficzne jesienne zawsze bardzo mi się podobają. Co potwierd
za ten wybór. Teksturki są cudowne, aż miło zawiesić oko.
Jak to ujęła sama autorka- spiralka inspirowana Krypteriihg, która powiem szczerze, się udała. Dwie inne idealny wbiły się w klimat.

Pojedyncza teksturka, a szkoda. Autorstwa GlowNoxShadow. Pierwsza taka jej praca, a powiem, że bardzo mi się ona podoba. Zwłaszcza kolorki <3
Nie mogłam im się oprzeć wyglądają cudownie, mogłabym nawet powiedzieć- magiczne. Bardzo przypadły mi one do gustu i już wiem, że będę ich często używać :)

Stocki- nie wiem do końca czym ma  się kierować przy ich wyborze, albo czy w ogóle je wybierać... I tu liczę na pomoc z Waszej strony :)

Mówiłam, że lubię jesień? Mówiłam. Sądzę, że te stocki zebrane przez Arianę idealnie nadadzą się do jesiennych prac.

Bazy do ikon- tu pojawia się kolejny problem, ponieważ prettysmialex udostępniła świetne bazy, ale nie są one w żadnej paczce tylko "luzem". Nie wiem co z tym fantem zrobić, bo nie widzę sensu wstawianiu tu 35 baz. Dzisiaj dam wam po prostu linka do notki, a następnym razem postaram się znaleźć jakiś sposób :)

Cudowne! Cudowne bazy. Dla kogoś komu nie wychodzi lub średnio wychodzi robienie ikon (czyt. ja) będą one świetnym materiałem do ćwiczenia.

Czcionki- ostatnie na dzisiaj.

Czcionki zawsze sprawiają dużo problemów grafiką, ale sadzę, że te, które są pokazane wyżej dobrze się nadają do wszelakich prac.

To tyle na dzisiaj! Macie jakieś sugestie, podpowiedzi? Coś chcielibyście żeby było inaczej? Piszcie w komentarzu. Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Tym bardziej, ze to mój pierwszy taki przegląd.
To następnego czwartku!

3 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy pomysł na przegląd ^_^ Uwielbiam te texturki Ariany :) Mam nadzieję, że takich artykułów będzie wiecej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten nowy przegląd jest bardzo dobrym pomysłem. :D Cieszę się, że podoba się wam moja teksturka. :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za wstawienie moich dodatków! Ogromnie się cieszę, że się spodobały <3 Uważam, że to wskrzeszenie było genialnym pomysłem:) Wszystkie dodatki zamieszczone tutaj podobają mi się bez wyjątku:D

    OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »