1 wrz 2014

Tygodnik Graficzny [3]

Siemka.
Szandi zua wita was w ten deszczowy i zimny dzień. Jak tam rozpoczęcie roku szkolnego? U mnie ledwo co wszyscy pomieścili się w sali gimnastycznej na apelu... Eh, nie ważne. Dobra, dzisiaj krótko o mnie, bo w tym tygodniu troszkę się działo ; )
Zaczynamy od samego początku! 
Dzisiaj na prettysmilex odbędzie się k-pop'owa (<3) impreza graficzna na którą serdecznie was zapraszam! 
(od 10:30 sprawdzam nieustannie czy przypadkiem pojawiła się ta notka :D jestem wielką fanką k-pop'u <3)

Hymm... świat bez internetu?
KotCheshire napisała kolejny felieton, tym razem o internecie. Tym samym skłoniła was (no może nie koniecznie Was, ale mnie na pewno) do przemyśleń, jak by wyglądało moje życie bez internetu. Niektórzy twierdzą, że mogli by przeżyć bez niego, ale spójrzmy prawdzie w oczy - każdy, kto ma komputer, laptopa, telefon, tablet i jeszcze jakieś inne cudo prawdopodobnie posiada w nim internet. Szczerze mówiąc tablet bez internetu to dla mnie nie tablet ;)

Kolejny przegląd tygodnia!
Alexx ponownie wyróżniła przepiękne prace w przeglądzie tygodnia! Znalazły się w nim prace: Agusi_, Amnezji, Ariany, bleachowej, Chedey, Dakoty, Evelyn, Insolatte, kass, Lizz Kaviste, Misao, Rosesylli oraz Carllton, Tiny Fox i Victim. Tym razem spodobały mi się trzy prace... bleachowej, dlatego że GD <3, Chedey, bo Klaus <3<3, Kass, bo Damon <3<3<3.
(c) Misao

Nowa osóbka w załodze i następny przegląd bloga!
Natx, to początkująca graficzka i nowa osoba w załodze. Aktualnie pomaga Invisible przy przeglądzie blogów. Życzymy powodzenia!
Co do przeglądu... tym razem dziewczyny wybrały 94jellies, którego autorką jest niezastąpiona Insolatte. Graficzka publikuje na swoim blogu cudowną grafikę, która bardzo się wyróżnia spośród innych prac.
(c) Insolatte

Zmiana nazwy? Odświeżenie!
Victim, osóbka działająca na Zaczarowanych Szablonach, Dark Flames oraz Katalogu Graficznym przeprowadziła wielkie zmiany na swoim blogu prywatnym! Zmieniła nazwę z Living Ruin na Dark Flames i stworzyła dla niego nowiutki szablon główny!

Imprezy, ach te imprezy...
Na Unfaithful Heaven 31 sierpnia pojawiła się notka, a w niej ogromna dawka grafiki! Zapraszamy do przeglądania! (A szczególnie polecam tapetkę z Damonem, gdyż znakomicie prezentuje się na moim pulpicie<3).

Już niedługo...
14 września na Blood Bonds odbędzie się impreza graficzna z okazji pierwszych urodzin bloga! Ciekawe co przygotuje dla nas Dakota :)

Najlepsi graficy lata 2014!
Wy nominowaliście i wy głosowaliście! Oto TOP 10 NAJLEPSZYCH GRAFIKÓW LATA 2014!
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Miesiąc Tematyczny - Wrzesień
W tym miesiącu wybraliście mroczną tematykę. Jak na razie zgłosiło się 10 blogów! Czy rzeczywiście jesteście fanami mroku? Zobaczcie, kto chce wziąć udział!
Kto pierwszy, ten lepszy... Jako pierwsza zgłosiła się Chedey, a zaraz za nią Kaeru. Następnie Renfri, Ariana, Rockmenowa, Victim, Inginia, Andromenda, Lotus i bleachowa wraz z Pandą!

1 komentarz:

  1. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali. Czuję się wyróżniona. :)

    OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »