8 wrz 2014

Tygodnik Graficzny [4]

Cześć...
Wybaczcie, że tygodnik tak późno, ale szczerze mówiąc zupełnie o nim zapomniałam. Byłam zajęta nauką :c Nauka? Cóż za okropne słowo. Drugi tydzień nauki się zaczął dopiero, a ja już mam za sobą kartkówkę, dwa wypracowania i duużo materiałów do nauczenia się..


Drugiego września, kass opublikowała wyniki rankingów sierpnia.
W tym miesiącu Panda Graphic awansowało na pierwsze miejsce zrzucając tym samym poprzedniego lidera, Graphic Poison, na miejsce 5. Wyimaginowana Grafika w tym miesiącu awansowała na miejsce drugie z miejsca 5. Na miejscu trzecim utrzymała się szabloniarnia Land of Grafic. Miejsce 4 przypadło po raz kolejny Zaczarowanym Szablonom.
Wśród blogów grupowych wciąż króluje blog Graphical Thoughts, który utrzymał swoją pozycję po raz piąty. Na miejscu drugim utrzymał swoją pozycję blog Dotyk Magii, do którego dołączył debiutujący blog Szablon Caffee. Tworzone z Sercem zadebiutowało na miejscu trzecim. Na miejscu czwartym utrzymał się blog Unfaithful Heaven. Natomiast miejsce 5 należy do debiutującego w tym miesiącu bloga Szablono Sfera .
Terrible Crash już po raz 12 z rzędu utrzymał swoją pozycję w kategorii blogów prywatnych. Na miejscu  2 i 3 pojawiły się debiuty w postaci blogów Milky Maze i Graficzny Gwiazdozbiór. Dalej mamy Kroplę Sztuki, które zadebiutowało na miejscu 4.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów!

Konkurs! Zapraszamy młodzików do wzięcia w nim udziału!
Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj. Dla zachęty zdradzę Wam, iż zgłosiło się już parę osób i dostałyśmy bardzo ciekawe prace!


Piątego września Alexx ponownie wyróżniła wspaniałe prace graficzne.
Chedey, December, Felicity, Insolatte, Invisible, Jane, Nielivka, Renfri, Rosesylla oraz Carllton, Misao, StrayHeart, Tiny Fox, Zielony Kociak, prettysmilex oraz Lizz Kaviste zasłużyły sobie na wyróżnienie! Wszystkie prace są cudowne... jednak zawsze znajdzie się jakiś faworyt.


Sygnatura prettysmilex jest boska! *.* TOP <3 <3 <3

A skoro o prettysmilex już mowa...
Tak się złożyło, że Invisible oraz Natx dodały siódmego września przegląd jej bloga! Znalazły się w nim praktycznie najlepsze prace graficzki! Dziewczyny, dobra robota!

O zmianie wyglądów słów kilka.
Zauważyłam, że ostatnio dużo blogów pozmieniało swoje szablony główne. Chodzi mi między innymi o Panda Graphic, Natt-Liv i Graficzny Gwiazdozbiór. Zajrzyjcie koniecznie na te blogi! Jest co podziwiać ;)

Urodziny!
Przypominam, że czternastego września Blood Bonds będzie obchodził swoje pierwsze urodziny! Gratulujemy autorce bloga!


Miesiąc tematyczny
Pamiętajcie, że we wrześniu króluje mroczna tematyka! Tutaj macie listę zgłoszonych blogów. Każdy może się jeszcze zgłosić!

Czas na ulubioną notkę!
Tak. Ostateczna decyzja zapadła. W tygodniku graficznym będę wyróżniała notki, które pojawiły się w danym tygodniu na blogach graficznych. Więc... prettysmilex, to jest chyba Twój szczęśliwy post :D
Muszę, po prostu muszę wyróżnić Twoją notkę, na którą czekałam z niecierpliwością. K-pop party <3 Te prace, które zamieściłaś w notce imprezowej podbiły moje serducho!

prettysmilex&Misao

Moje ulubione kolorki. Nagłówek bardzo ładny ;)

prettysmilex&Lizz Kaviste

Nie ukrywam, że jestem cichą fanką prac Lizz Kaviste xD Poza tym, nagłówek wykonany w rzadko spotykanych kolorkach ^^ No i CL <3

prettysmilex

Szablony mroczne nigdy nie wywoływały na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia. Ten nagłówek jest wyjątkiem. Muszę się zgodzić z Natx, która w przeglądzie Twojego bloga oceniając Twoją pracę napisała, że nie pasuje jej w tym nagłówku ten krzyż. Niestety, mi też on jakoś nie pasuje XD GD <3


A tutaj to tylko och i ach. <3

Z ostatniej chwili!
Alexandra Russo zawiesiła swojego bloga graficznego - Pretty Flame.
Tak... Chyba tytuł mówi sam za siebie... Nie mam już ochoty, nie mam motywacji, nie umiem skleić jednej porządnej notki. Coraz mniej osób zagląda na bloga. Nie mówiąc o komentowaniu. Z weną coraz gorzej. Szkoła się jeszcze na dobre nie rozkręciła, może to dzięki okresie ochronnym, ale jak wszystko wejdzie na wyższe obroty to nie będzie na nic czasu.
Szkoda, bo był to bardzo fajny blog. Liczymy, że Alexandra nie zawiesiła go na dobre!

Cóż, to na tyle.
Mam nadzieję, że się spodobało.
Pozdrawiam,
Shandie

1 komentarz:

  1. Mam Małe ogłoszenie odnośnie tego iż "może " od października będę pracować i nie wiem czy będę miała czas się wyrobić chciałabym zorganizować casting na wspólnika bloga Rockmenowa .Jestem otwarta na ciekawe niecodzienne propozycję na świeżą krew gg można znaleźć na moim blogu .

    OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »