4 paź 2014

Tygodnik Graficzny [6]

(c) Misao/natt-liv

Witajcie! Dziś wyjątkowo ja (Natx) przedstawiam tygodnik, ponieważ Shandie nie ma za bardzo jak. Jakieś drobne informacje poda niżej. Nie będziemy wścibscy i nie będziemy pytać, dlaczego....
A więc nie przedłużając zapraszam do czytania!25 września Alexandra Russo przeprowadziła wywiad z Arianą z bloga Starved Souls. Serdecznie zapraszam do zajrzenia na tego bloga :)
26 września Alex x wybrała aż 12 prac do przeglądu tygodnia, które jej najbardziej przypadły do gustu. Każda z tych prac miała w sobie to coś.
28 września ja(Natx) zrobiłam przegląd bloga Graphic Foxes, którego prowadzi Felicity. Wystąpiło w nim wiele prac. Po więcej można sięgnąć bezpośrednio na ten blog graficzny. Ja oczywiście zapraszam :)
30 września Kass wstawiła post Najlepsi Początkujący Graficy Roku 2014 - Etap 1, w którym zostały ukazane prace zgłoszone do konkursu. Czyli nagłówki Evelyn, Hope, Fluffy Cookie, Vanes, Victim, Lotus i Andro. Na każdą z prac można głosować w sondzie do 14 października. Zapraszam do oddania głosów!
1 października pojawił się post pod tytułem Miesiąc Tematyczny - Październik dodany przez Kass. Tematem prac w tym miesiącu będzie KOBIETA!!! Zapraszam do zgłaszania swoich blogów pod tam tym postem!
Tego samego dnia (tj. 1 października), dzięki Kass pojawiły się również wyniki rankingów września. Najlepszym blogiem grupowym września został blog Graphical Thoughts, najlepszą szabloniarnią - Panda Graphics, a blogiem prywatnym - Kropla Sztuki.
2 października Alexandra Russo zrobiła przegląd dodatków graficznych. W przeglądzie pojawiły się wspaniałe dodatki, które z pewnością przydadzą się nie jednemu grafikowi się przydadzą.
3 października Alex x opublikowała kolejny przegląd tygodnia, w którym wystąpiło 10 prac. Było na czym zawiesić oko ;)

................................................

Cześć.
Weszłam dosłownie przed chwilą do domu i padam na twarz. Nie mam na nic czasu i to jest straszne. Żeby nie było, to wrzucam jeszcze parę info od siebie. Przepraszam Was i Natx.

1 października Krytyczna Biel obchodziła swoje drugie urodziny. W notce ukazało się na prawdę bardzo dużo prac. Gratulujemy!

Natomiast Graphic Poison pilnie poszukuje uzdolnionych grafików i graficzek dla których tworzenie szablonów to pasja. Jeśli macie czas, dołączcie! Wszystko w zakładce nabór.

Jeszcze raz przepraszam. Mam nadzieję, że nikt nie ma i nie będzie miał takiego zabieganego weekendu jak ja...
Pozdrawiam,
Shandie

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Przepraszam za błąd. Sprawdzałam ten tygodnik dosyć późno i ledwo co widziałam na oczy. Już jest poprawione ;)

   Usuń
 2. Fajny pomysł z TG. :) Chcę tylko zauważyć, że odeszłam z IWCYIYF na początku sierpnia, teraz prowadzę jedynie Starved Souls. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.
   Ten błąd jest również poprawiony i postaram się zapamiętać.
   Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam
   Shandie

   Usuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »