2 lis 2014

Przegląd Bloga Classical Graphic

(c)Alex x, Classical Graphic

Witam wszystkich po raz kolejny! Dziś przybywam z przeglądem bloga Classical Graphic prowadzonego przez Alex x od marca tego roku. Mam nadzieję, że wszystko będzie poprawnie napisane, a to ze względu na to, że miałam wielki problem z wybraniem bloga do przeglądu. Ale trafiłam na CG i myślę, iż dokonałam dobrego wyboru.
Zapraszam wszystkich do przeczytania moich opinii i zobaczenia wybranych prac Alex x.


Pierwsze ikonki:

Natx: Bardzo ładne wykonanie. Ikonki są proste, co dodaje im własnego uroku. W trzeciej ikonce średnio widać mały napis, ponieważ zlewa się z włosami modelki, ale myślę, że można przymknąć na to oczko.
Ocena Ogólna: 8/10.

Natx: Świetna kolorystyka. Mi się bardzo podoba. Pomysłowe, choć ostatnia w ogólnie mi się nie podoba. Ale jedna na 4 to bardzo dobrze.
Ocena Ogólne: 8/10.

Sygnaturki:

Natx: Sygnaturka z początku notki. Według mnie taka bardzo łagodna i przyjemna w odbiorze. Śliczna kolorystyka i napis czytelny. Dobra robota.
Ocena Ogólna: 10/10.

Natx: Ładny odcień niebieskiego. Jak tylko spojrzę na tą pracę, to kojarzy mi się ona z aniołami. Tak. Przeważnie mam takie skojarzenia, gdy widzę niebieski :). Z napisem już nieco gorzej, a szczególnie z małymi literkami. Warto to poprawić.
Ocena Ogólna: 8/10.

Natx: Ach te oczy w tle... totalnie mnie chwyciły. Praca ogółem bardzo ciekawa. Umieszczenie napisu w tym kole, to świetne posunięcie.
Ocena Ogólna: 10/10.

Nagłówki:

Natx: Coś zupełnie innego, niż w poprzednich przeglądach, prawda? Powiem szczerze, że podoba mi się. Wyróżnia się spośród innych. Według mnie czyni to tę pracę wyjątkową. Brakuje mi tylko jednego dużego, ozdobnego napisu.
Ocena Ogólna: 9/10.

Natx: Jak już chyba zauważyliście, prace Alex x wyróżniają się. Dobrze jest robić coś inaczej niż inni. Łatwiej kogoś takiego rozpoznać. Ciekawy pomysł na nagłówek. Duży plus za pomysłowość :).
Ocena Ogólna: 10/10.

Natx: Pozostawienie tej pracy bez napisu myślę, że nie czyni jej gorszą. Efekt jest genialny. Mi podoba się wszystko.
Ocena Ogólna: 10/10.

Natx: Kolejna dobra praca Alex x. Zaskakują mnie jej pomysły. Komuś może się nie podobać, bo nie jest to typowa technika robienia nagłówków, ale według mnie jest na prawdę świetna.
Jak najbardziej zasłużone oklaski z mojej strony.
Ocena Ogólna: 10/10.

Natx: Praca całkiem fajna. Zmieniła bym tu ozdobny napis, ponieważ jego gradient według mnie w ogólnie nie pasuje. Stocki budynków zbyt mocne. Ale może tak miało być?
Ocena Ogólna: 7/10.

Szablony:

https://dl.dropboxusercontent.com/s/zpah76b057edk3i/podgl%C4%85dy-away.htm
Natx: A oto szablon wykonany przez Alex x. Według mnie na prawdę bardzo fajny. Podoba mi się od strony graficznej i strony CSS'a (html'a). Wszystko ze sobą współgra. Świetna robota.
Ocena Ogólna: 10/10.

No i niestety to tyle na dziś. Może mało prac wybrałam, ale to ze względu na brak zdecydowania się. Po więcej wspaniałych prac zapraszam prosto na bloga Alex x.
Mam nadzieję, że wam się przegląd podobał.
Pozdrawiam serdecznie!
Natx!

4 komentarze:

 1. A podobał się, podobał przegląd ;D
  Świetne prace, ze świetnego bloga od świetnej graficzki. O czym więcej marzyć? C:
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Alex x! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne, fajne. ;3
  Ciężko ocenić co najfajniejsze, bo wszystko mi się podoba. ^^
  Oceny jak najbardziej zasłużone.

  OdpowiedzUsuń
 3. ten moment, kiedy wchodzisz jak co dzień na katalog, i widzisz, że Natx zrobiła przegląd twojego bloga.
  bezcenne

  A tak serio, to baaardzo, ale to bardzo dziękuję! Przemiłe wyróżnienie :) Kurcze, szczerze się tego nie spodziewałam :']
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niespodzianka ^^ - Polecam się na przyszłość :D

   Usuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »