30 lis 2014

Przegląd Bloga Remind Me Love

(c)nath/remindmelove

Cześć wszystkim! Dzisiaj pod lupę trafił blog grupowy - remindmelove. Blog istnieje od 2 stycznia 2014 roku. Jego założycielką jest Dissentire.  Załoga przedstawia się w następujący sposób: Dissentire, Nath, Orbitka, jednak zostały ocenione także prace graficzek, które kiedyś tworzyły na tym blogu. Kolejną niespodzianką, oprócz tego, że zaczynam co tydzień oceniać prace z blogów grupowych, jest nasz dzisiejszy gość, czyli bleachowa. Nie chcę zbyt dużo zdradzać, więc zapraszam do czytania ocen i obejrzenia prac!Pierwszeństwo mają goście, także oceny bleachi idą pierwsze:

(Dissentire)
bleachowa: W tej pracy podoba mi się kolorystyka. Sama często tworzę coś w podobnych barwach :>. Nagłówek bardzo ładnie się prezentuje, a CSS ładnie dopełnia całość.
Ocena Ogólna: 9/10.


(Dissentire)
bleachowa: Kolejny ładny szablon od dissentire. Prosty ale bardzo przyjemny nagłówek i dopasowny kolorystycznie CSS. Całość na plus.
Ocena Ogólna: 9/10.

(Orbitka)
bleachowa: Dobrze zachowana kolorystyka idealnie współgra z nagłówkiem i CSSem. Samo wykonanie graficznej części jest bardzo ładne pomijając pewien szczególik, którym jest wtopienie po prawej stronie dziewczyny :p 
Ocena Ogólna: 7/10

(小鹿爱)
bleachowa: W prostocie siła! Nic nie jest tutaj przesadzone a wycięcie nagłówka jest świetne. Cieszę się, że coraz więcej osób decyduje się na takie wycięcia.
Ocena Ogólna: 8/10.

(Orbitka)
bleachowa: Bardzo fajny pomysł i umiejętne wykorzystanie CSSa. Trochę  niefajnie, że jest znacząca przerwa między nagłówkiem a postem. To jest jedyny minus według mnie tego szablonu.
Ocena Ogólna: 7/10.

(小鹿爱)
bleachowa: Szkoda, że nie jest to twój oryginalny pomysł, bo szablon bardzo fajny. Zdjęcie w tle było świetnym posunięciem. Kolory i CSS jak najbardziej trafiony.
Ocena Ogólna: 9/10.

(Dissentire)
bleachowa:Świetny nagłówek i dobrze dobrany CSS :)
Ocena Ogólna: 8/10.

(Dissentire)
bleachowa: Ten szablon ma specyficzny klimat. Świetne wykonanie!
Ocena Ogólna: 8/10.

(Dissentire)
bleachowa: Kolory są świetne. CSS również jest fajny. Nagłówek też mi się podoba ale ten samochód na górze już mniej :p
Ocena Ogólna: 7/10.

(lilacfumes)
bleachowa: Prosty szablon ale za to jaki klimatyczny. Ogromnie mi się podoba :)
Ocena Ogólna: 9/10.

(lilacfumes)
bleachowa: Również prosta praca ale ja takie bardzo lubię, więc mi to nie przeszkadza. Lepiej mniej niż napaćkać niewiadomo ile :p
Ocena Ogólna: 10/10.

A teraz moja część:

Natx: Bardzo podoba mi się ten szablon. Jest wiele ciekawych efektów CSS'a pokazanych. Fajnie dobrane kolorki. Wszystko się zgadza.
Ocena Ogólna: 9/10.

(Dissentire)
Natx: Świetny szablon. Wspaniały nagłówek. Wykorzystane zostały ciekawe kolory do gadżetów, jak i części z postami. Naprawdę świetna praca.
Ocena Ogólna: 10/10.

(Nigrum)
Natx: Podoba mi się niebieski użyty w pracy. Niestety co do napisu, to jest on fatalny. Po prostu trzeba by tu więcej popracować. Stocki/tekstury również nie wyglądają korzystnie. Myślę, że więcej treningu i wszystko się poprawi :) Widać potencjał. :)
Ocena Ogólna: 6/10.

(Pitahaya)
Natx: Może nie jest to jakaś wymyślna praca, ale myślę, że ma w sobie coś wyjątkowego. CSS skromny. Można by jeszcze popracować nad częścią graficzną, ale uważam, iż Pitahaya jest na dobrej drodze :)
Ocena Ogólna:8/10.

Od bleachowej : Obcinałam jeden punkt za podglądy, w których była widoczna miniaturka do edytowania. To nie jest wielki wysiłek żeby zrobić screena, który będzie dobrze prezentował daną pracę ;-)

Od Natx: Z mojej strony jak widać znacznie mniej, ponieważ nie chciałam, by prace np. Dissentire jeszcze bardziej przeważały w przeglądzie. Jest ich i tak już dużo ;) Oczywiście są to naprawdę ciekawe prace ;) Po więcej zapraszam na remindmelove!
Bardzo dziękuję bleachowej za pomoc w przeglądzie! Miło mi się z nią współpracowało :) Być może niedługo znów zagości na KG!
Zapraszam do komentowania!
Pozdrawiam!
Natx!

2 komentarze:

 1. Mogę prosić o dodanie ogłoszenia?
  Button: http://funkyimg.com/i/RbXg.png
  Treść: 8 grudnia minie pół roku od powstania Wolfie GEE. To również już rok mojego grafikowania na blogspocie. Bardzo się cieszę, że udało mi się wytrwać na blogu tak długo - więc chcę to uczcić! Organizuję imprezę graficzną, w której znajdziecie bardzo dużo prac i dodatków. Serdecznie zapraszam! :)
  Link do bloga: http://wolfiegee.blogspot.com/
  Z góry dziękuję! :)
  Uprzedzam również, że blog może być niedostępny przez następny weekend z powodu zmiany szablonu.

  OdpowiedzUsuń
 2. W imieniu całej załogi bardzo dziękuję za przegląd naszego bloga. Cieszę się, że nasze prace zostały tak pozytywnie ocenione. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »