21 gru 2014

Przegląd Tygodnia

(c) Renfri / Lunedolly
Cześć wszystkim! Czy tylko mnie dobija ta wietrzna pogoda? Nawet pospać spokojnie sobie nie można, bo wszędzie słychać świszczenie wiatru. Na całe szczęście do naszego graficznego światu przywiało w tym tygodniu kilka naprawdę dobrych notek, więc miałam z czego wybierać. Zapraszam do przeglądu!

Free Image Hosting at FunkyIMG.com
Ariana stworzyła cudowny nagłówek. Idealne proporcje, kompozycja oraz genialne użycie topazu wyróżniają tę pracę na tle innych.

Jak ja dawno nie widziałam tak pięknej czarno-białej pracy:) Azulmez wykonała kawał dobrej roboty. Nie mogę się na tą pracę napatrzyć :)

Piękna, piękna, piękna praca:) Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to śliczna kolorystyka oraz kompozycja, która zapiera dech w piersiach. Wow! Coś genialnego :)

If we burn, you burn with us! Ubóstwiam Kosogłosa, a ten szablon jest idealny pod każdym względem! Genialny pomysł z tymi strzałami w menu ;)

Chciałabym mieć tak kreatywną głowę jak Ins, która po raz kolejny zaskoczyła nas cudowną i jakże kolorową pracą. Nie mogę od niej oderwać wzroku!

Ten mrok!<3 Kocham połączenie czerwieni i zieleni. Modelka, napis, wszystko w tej pracy jest ujmujące.
Free Image Hosting at FunkyIMG.com
W nagłówku Mrs.Punk podoba mi się mroczność, świetne napisy oraz dobrze wtopione elementy.

Faworyt tej notki!♥ Uwielbiam prace Renfri z anime:) Jestem podwrażeniem jakości tego nagłówka, mimo formatu .gif. Ideał, po prostu.
Free Image Hosting at FunkyIMG.com
Remus <3 Szablon Ronnie zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie dzięki swojemu ślicznemu nagłówkowi. CSS również niczego sobie:)
Free Image Hosting at FunkyIMG.com
Genialny wybór stocków. Kompozycja wygląda niezwykle klimatycznie oraz mrocznie. Nic dodać, nic ująć.
Free Image Hosting at FunkyIMG.com
Alex Turner!♥ Do i wanna know!♥ Royalrockin zdobyła moje serducho tą tapetą. Świetny pomysł oraz wykonanie.

Nie jestem wielką fanką LOL'a, ale podziwiam grafikę tej gry. CSS jest genialny - podoba mi się ten kafelkowy styl.

Minimalistyczna praca również musiała się znaleźć :) Uwielbiam styl Vanes, a art użyty w tym szablonie dał fenomenalny efekt.
Free Image Hosting at FunkyIMG.com
Yassmine poraz kolejny zaskakuje nas swoim pomysłowym CSSem. Szablon jak i nagłówek wyglądają niesamowicie! Uwielbiam Ninę w tym wydaniu. Cud, miód, malina :D

12 komentarzy:

 1. Wybrałaś same cuda! Genialny przegląd. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się wydaje, czy tekst na gifie to początek refrenu "Right here" Ashes Remain?

  OdpowiedzUsuń
 3. ojej! Dziękuję za umieszczenie mojego nagłówka!
  Moimi faworytami są prace Lotus, Vanes i Yass :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za umieszczenie mojego szablonu w przeglądzie (:

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie. :)
  A faworyta nie wybiorę, bo w tym przeglądzie jest tyle dobrych prac, że nie sposób. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. O matko, ile śliczności! <3 Lotus, Insolatte, Eveline Dee, Mrs. Punk, Renfri, Rosesylla, Tyler... To wszystko jest tak cudne, że nie jestem w stanie wybrać faworyta! Widzicie, zaczęłam wymieniać i za chwilę wymienię wszystkich <3 Próba wyłonienia faworyta jest bezcelowa! Wszystko tak inne, tak ciekawe i tak kreatywne! Nic, tylko podziwiać! <3
  Dziękuję za umieszczenie w przeglądzie mojego szablonu. Ogromnie mnie to cieszy! <3
  Pozdrawiam serdecznie! <333

  OdpowiedzUsuń
 7. O rany Alex x kolejny raz robisz wspaniały przegląd ♥ Na prawdę nie da się wybrac faworyta, każda praca jest tak mega wyjątkowa <3 I dziękuję bardzo za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie, tak bardzo mnie to cieszy ♥
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za umieszczenie mojego nagłówka w przeglądzie <3 Tyle tutaj cudności że nie wiem już czyją pracę wybrać jako swojego faworyta! :) Przejrzałam każdą z nich i wszystkie są piękne <3 Tak więc daruję sobie wybieranie tej najlepszej pracy.
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Ins, Renfri - cuda <3 I Rosesylla, urzekła mnie ta praca. Jest cudowna, choć mam wrażenie, że efekt jeszcze większego "wow" robiłaby w wersji b/w z wysokim kontrastem. Ale i w kolorze... mniam. Po prostu świetna robota.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo dziękuję, za umieszczenie mojej pracy. Co do faworyta, zgodzę się z poprzednikami, sama nie potrafię wybrać;)

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »