4 sty 2015

Przegląd Bloga Gallery Gold

(c)Mrs.Grey/gallery gold

Witam wszystkich czytelników po długaśnej przerwie. Z góry przepraszam was za taką przerwę, ale wiecie jak to jest. Koniec semestru, święta z rodziną i sylwester. Mam nadzieję, że nie zabijecie mnie za to. Powracam, jak widać, z przeglądem bloga grupowego Gallery Gold. Tak. Dobrze przeczytaliście. Grupowego. Założycielką bloga jest Mrs.Punk, która po pewnym czasie zaprosiła na bloga swoją przyjaciółkę - Mrs.Grey. Tak więc teraz tworzą razem na tym wspaniałym blogu. Gallery Gold istnieje od 25 października 2014 roku. Po więcej informacji zapraszam na bloga dziewczyn, a niżej przedstawię wam kilka prac, które widnieją na GG.
Zapraszam!


Sygnaturki:

(Mrs.Grey)
Natx: Bardzo podobają mi się kolory w tej sygnaturce. Ta pomarańcz... Napis też mi się podoba (ten ozdobny), ale ten mniejszy jest już gorzej widoczny. Można by pozbyć się tego 'wyboju' pod nim, przy pomocy rozmycia gaussowskiego. Na pewno wyglądało by to nieco lepiej.
Ocena Ogólna: 9/10.

(Mrs.Grey)
 Natx: Wspaniała praca z gifem. Niestety ten napis nieco ją psuje. Obrys mógłby już być, ale te mniejsze napisy są w ogóle nie widoczne (co po niektóre).
Ocena Ogólna:7,5/10.
 (Mrs.Punk)
 Natx: Ach te kolory... i ten gif... wspaniała praca. Wszystko do siebie pasuje, a kolory są nieziemskie.
Ocena Ogólna: 10/10.
 (Mrs.Grey)
 Natx: Ciekawy pomysł na sygnaturkę. Podoba mi się. Czerń, biel i jakiś kolor = trafiona kolorystyka. Prawie zawsze pasuje, a nie trzeba się namęczyć.
Ocena Ogólna: 9/10
  (Mrs.Punk)
 Natx: Bardzo przeszkadzają mi mniejsze napisy po lewej stronie, ponieważ prawie ich nie widać. Jeszcze ta czcionka do ozdobnego napisu... jakoś nie pasuje.
Ocena Ogólna: 6/10.
   (Mrs.Punk)
 Natx: Świetna praca. Ciekawe kolory, fajny pomysł z paskami po bokach. Na prawdę brawa.
Ocena Ogólna: 10/10.

 Nagłówki:

  (Mrs.Punk)
 Natx: Śliczne kolorki i super wycięcie postaci. Cień ozdobnego napisu mógłby być mniejszy, ale i tak jest całkiem nie źle.
Ocena Ogólna: 9,5/10.
 (Mrs.Punk)
 Natx: Ach ta delikatność... wszystko jest w takich łagodnych dość kolorkach. Ale przyczepiłabym się do wycięcia postaci po prawej. Szczególnie u góry.
Ocena Ogólna: 9/10.
 (Mrs.Punk)
 Natx: Wszystko pięknie, ładnie, ale napis słabo widoczny (ten ozdobny). Mogłaś go zrobić w kolorze fioletu jak po prawej masz czy po lewej te plamki fioletu.
Ocena Ogólna: 9,5/10.
  (Mrs.Punk)
 Natx: Super wycięcie postaci. Może nie przypatrywałam się każdemu pikselowi, ale myślę, że jest okey :P
A napisy to już w ogóle dobrze zrobione.
Ocena Ogólna: 10/10.
  (Mrs.Punk)
 Natx: Jestem po uszy zakochana w kolorkach w tej pracy. No nie potrafię jej skrytykować.
Ocena Ogólna: 10/10.

   (Mrs.Grey)
 Natx:Świetna kolorystyka i ogólny pomysł. Może i jestem czepialska, ale napisów nigdy nie odpuszczę :) Także tutaj bym go zmieniła.
Ocena Ogólna: 9/10.
 (Mrs.Grey)
 Natx: O jejku jak słodko się zrobiło.. Robert wygląda świetnie w tej czarno-białej kolorystyce z dodatkiem niebieskiego, a raczej morskiego. Świetna robota i tym razem nie doczepię się do napisu.
Ocena Ogólna: 10/10.

  (Mrs.Grey)
 Natx: Widziałam, że dostępne są dwie wersje kolorystyczne tego nagłówka, ale wybrałam tą. Bardziej mi się jakoś przypodobała. Ach ta czerwień... Niestety napis ozdobny znów mi się jakoś nie podoba... wybacz mi proszę.
Ocena Ogólna: 9/10.
 

 (Mrs.Grey)
 Natx: Wszystko fajnie i ciekawie się komponuje, tylko razi mnie ten półokrąg czerwony. Ale to tylko mój punkt widzenia, także nie przejmuj się. No i napis ozdobny... Gdyby użyć pod nim rozmycia gaussowskiego, to myślę, że jakoś by to było, ale tak jak jest, to nie zbyt to wygląda.
Ocena Ogólna: 8/10.

  (Mrs.Grey)
 Natx: Te kwiatuszki są przesłodkie. Bardzo trafiłaś z nimi tutaj. No i napis wreszcie mnie zadowolił, ponieważ ładnie wygląda i jest czytelny.
Ocena Ogólna: 10/10.
 Szablony:


(Mrs.Punk)
Natx: Skromność i prostota. Może nie jest to jakiś bardzo wymyślny szablon, ale wygląda całkiem nie źle. Może po dodaniu jakiegoś patternu czarnego było by lepiej?
Ocena Ogólna: 9/10.

(Mrs.Punk)
Natx: Pattern dodany, co prawda mało widoczny, ale może to sprawka mojego komputera. Kolejny z serii skromnych szablonów Mrs.Punk.
Ocena Ogólna: 10/10.

 (Mrs.Punk)
Natx: Kolorowy tym razem, ze wspaniałym wykorzystaniem barw w gadżetach. Kłaniam się nisko, bo szablon niesamowicie mi się podoba.
Ocena Ogólna:10/10.


 (Mrs.Grey)
Natx: Nagłówek z tego szablonu widzieliśmy już wyżej, a teraz mamy okazję nacieszyć oko szablonem w wykonaniu Mrs.Grey. Ciekawie prezentuje się całość. Gratuluję pomysłu na CSS.
Ocena Ogólna: 10/10.

 (Mrs.Grey)
Natx: No, no, no. Świetny dobór kolorów. CSS idealnie dopasowany do nagłówka.
Ocena Ogólna: 10/10


(Mrs.Grey)
Natx: Jestem wprost zachwycona nagłówkiem. Wygląda spektakularnie jak dla mnie. Maksymalnie wykorzystałaś barwy z grafiki, co przyniosło jak widać świetny efekt. To mój faworyt notki.
Ocena Ogólna: 10/10

Jak wam się podoba przegląd? Jeszcze raz bardzo przepraszam, że tyle mnie nie było. Mam nadzieję, że mnie nie pobijecie za to... No bo... nie pobijecie.... prawda?
Pochwalcie się, jak spędziliście sylwestra! Koniecznie.
A co myślicie o nowym głównym?
Wracając jeszcze do przeglądu, to chcę pochwalić dziewczyny, bo wykonują na prawdę dobrą robotę. Oby tak dalej!
Pozdrawiam!
Natx!

2 komentarze:

  1. Mnie się przegląd bardzo podoba :p Bardzo dziękujemy za docenienie naszej pracy i tak miłe opinie! Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, mi też się przegląd podoba, dużo miłych słów się pojawiło :p Wiem, napisy to coś nad co muszę poświęcić jeszcze dużo czasu, ale cieszę się, że coś się jednak podoba :)

    OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »