2 sty 2015

Wyniki rankingów grudnia

Najlepszą szablonarnią grudnia jest Panda Graphics #5th Win,
Drugie miejsce zajmuje Wyimaginowana Grafika [+1] Graphic Poison [n],
Trzecie miejsce zajmują Ministerstwo Szablonów [n]
 Pozostałe wyniki

Najlepszym blogiem grupowym grudnia jest Land of Grafic [n],
Drugie miejsce zajmuje Dotyk Magii  [-1],
Trzecie miejsce zajmują Szablono Sfera [-1]

W rankingu na najlepszy blog prywatny grudnia zwycięża Terrible Crash #3rd Win,
Na drugim miejscu mamy Kropla Sztuki  3rd,
a na trzecim Starved Souls [n] i Wolfiegee [n]
Pozostałe wyniki

Serdecznie gratuluję zwycięzcom, a pozostałym blogom życzę powodzenia w styczniu, do boju!Panda Graphic utrzymała swoją pozycję na miejscu pierwszym już po raz 5Wyimaginowana Grafika podskoczyła na miejsce 2, na które podskoczył również blog Graphic Poison. Na miejscu trzeciem zadebiutowało w tym miesiącu  Ministerstwo Szablonów.
Wśród blogów grupowych mamy nowego lidera, a jest nim blog Land of Grafic. Na miejsce drugie spadł blog Dotyk Magii. Natomiast na miejsce 3 spadł blog Szablono SferaMiejsce 4 okupuje w tym miesiącu blog Natt Liv. Natomiast miejsce piąte przypadło blogu Magical Stars, Szablon Caffee i Unfaithful Heaven.
Wśród blogów prywatnych na miejscu pierwszym wciąż utrzymuje się blog Terrible Crash. Kropla Sztuki utrzymało po raz kolejny pozycję na miejscu 2. Natomiast na miejscu trzecim mamy aż dwa debiuty w postaci Starved Souls i Wolfiegee. Na miejscu 4 mamy, utrzymujący pozycję blog, Gallery Gold i Indiesynth oraz debiutujące na tej pozycji Graphic Mess i The Most Beautiful World. Natomiast na miejscu 5 znalazły się blogi: One Rehash, B.F.P. Graphics, Maudlaisy i Szabloniarnia w Łatki.


Nowe sondy są już dostępne.

Jak zauważyliście, mamy również nowy szablon główny. Jeśli u kogoś on źle działa (coś się ucina, czegoś nie widać) to proszę, przesyłacie screeny wraz z informacją o rozdzielczości na kassfelis@gmail.com. Wtedy postaram się wraz z Yassmine jakoś rozwiązać ten problem.

4 komentarze:

 1. Proszę o dodanie ogłoszenia:
  Obrazek: http://fotozrzut.pl/zdjecia/f3b2942480.png
  Treść: Interesujesz się grafiką? Masz doświadczenie w tworzeniu i blogowaniu? Nie masz co zrobić z wolnym czasem? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że masz szanse na dołączenie do ekipy Unfaithful-Heaven (tu link do bloga: http://unfaithful-heaven.blogspot.com/). Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie zawarte w zakładce nabór (tu link: http://unfaithful-heaven.blogspot.com/p/nabor-otwarty.html) i wyślesz na podany adres e-mailowy. Więcej informacji w notce 91.
  - Załoga Unfaithful-heaven

  Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję w imieniu swoim i swojej załogi ;) Ten miesiąc jest dla nas wyjątkowo dobry ;)
  Co do szablonu już się wyraziłam, ale chyba właśnie coś mi się zmieniło. Czy nagłówek powinien być tak małych rozmiarów?
  http://funkyimg.com/view/SwqE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mia jest to spowodowane tym, że trzeba było dopasować szablon do mniejszych rozdzielczości jeszcze. Więc niestety, nagłówek też musiał zostać pomniejszony. ;)

   Usuń
  2. Wiem, wiem, jak to teraz wygląda:< U nas też wcześniej było lepiej, ale szablon musiał zostać zmniejszony o ponad 300px do rozdzielczości 1024px w szerokości, gdyż Zielony Kociak dysponuje wyłącznie takim sprzętem i nie można było jej odciąć od Katalogu przecież:< I u mnie na wszystkich komputerach teraz jest ziejąca pustka po lewej, ale przynajmniej Kociak może korzystać, a to jest najważniejsze:) Damy radę:D Ważne, że każdy teraz może z katalogu korzystać:D
   Gdybyś była zainteresowana to pod poprzednim postem Kociak dała screena. Można zobaczyć, jaką ona ma malutką tą przestrzeń:< No i nie było wyjścia, jak tylko dostosować szablon do jej potrzeb:)

   Usuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »