18 lut 2015

Przegląd dodatków graficznych

(c) Desari, Leprokonus

Jak co tydzień witam Was w przeglądzie ;) Właśnie skończyły mi się ferie. Pierwszy tydzień przechodziłam do szkoły, bo mamy taką ambitną matematyczkę, że nie popuściła i musiała zrobić fakultety - 3 godziny zegarowe rozszerzonej matmy razy kilka dni... masakra. Dopiero w drugim tygodniu odpoczęłam trochę, jednak miałam remont i też nie mogłam wylegiwać się z laptopem, nawet wyłączali internet, także zajęłam się rysowaniem i pomocą ;) w ostatnim dniu ferii udało mi się odwiedzić stolicę, a w tym tygodniu mam luz w szkole, gdyż ta wiedźma od matematyki jest na zwolnieniu >D to jest piękne i od razu zwraca mi się tydzień ferii ;)
Wybaczcie, ale musiałam się podzielić swoim szczęściem! A tymczasem zapraszam do przeglądu. Może tym razem nie ma przepychu, ale jak zawsze starałam się z doborem! ;)

Tekstury:

(c) Caudire, Maudlaisy
Wykorzystanie tych tekstur możecie sobie od razu zobaczyć na głównym na Maudlaisy ;) Mi się bardzo podobają, zawierają w sobie już zegary, których graficzki często używają.


(c) Lotus, Follow the Flame
Moim zdaniem tekstury wyróżniają się od innych swoim dopracowaniem. Ponadto mają też ładną kolorystykę ;)


(c) Andro, Wyspa Twórczości
Mimo, że już po walentynkach, to te tekstury nie wyjdą z mody :D Po pierwszym rzucie oka, już wiem, że dobrze się sprawdzą w grafice ;DKoloryzacje:

(c) Lotus, Follow the Flame
Bardzo podoba mi się zestaw kolorów otrzymany na podglądzie. Interesująca purpura sprawia, że od razu zaczynam sobie wyobrażać grafikę z tą koloryzacją.

(c) Scar, Scargraf
Słoneczna koloryzacja - tak ją mogę określić ;) Ucieszy oczy wielu osobom wlewając do prac promieni słońca, o których przyroda w obecnej porze roku zapomina ;)


(c) Scar, Scargraf
Jedna z najciekawszych koloryzacji tego przeglądu. Sprytnie zmienia róż w błękit ;)


(c) Breath, Diaphanerose
Jak dla mnie koloryzacja podoba się ze względu na przygaszone czerwienie szczególnie. Całość dopełnia granat i lekko zaróżowiona biel.


(c) Caudire, Maudlaisy
Powyżej prezentuje się śmiała zmiana kolorów, na bardziej jaskrawe. Dzięki temu potencjalny odbiorca uzna pracę za ciekawszą ;)


(c) Caudire, Maudlaisy
Pewnie niektórzy by powiedzieli, że odcienie brązu to kolory mało ciekawe. Moim zdaniem są na prawdę interesujące. A koloryzacja będzie ładnie wyglądała na wielu pracach ;)


(c) Caudire, Maudlaisy
Śliczna koloryzacja! Bardzo podoba mi się ten nasycony pomarańcz wraz z fioletem. Od zawsze uważałam, że te kolory mają się nijak do siebie, ale teraz zmieniłam zdanie, bo wyglądają świetnie!


(c) Arcanum, Arcanum Quieti
Podstawową zaletę tej koloryzacji jest przede wszystkim delikatna zmiana kolorystyki. Lekkie przejście z szarości do fioletu to coś, co mi się podoba ;)


(c) GlowNoxShadow, Everlasting Wishess
Ta koloryzacja zauroczyła mnie przede wszystkim jaskrawymi odcieniami żółtego ;) poza nią pojawiają się też ładnie stonowane brązy, a odrobinę nasycona zieleń to wspaniały krok!


(c) Alatum, Ars Alatum
Kolory na drugim zdjęciu wydają się przyprawiać o mroczny nastrój :) Mi z kolei bardzo się podobają. Odjęcie wszelkiego nasycenia kolorom jest tak samo ładne, jak nadanie im żywych barw. We wszystkim kryje się piękno.


(c) Ariana, Starved Souls
Ten rudy jest magiczny! A w połączeniem z granatami przechodzącymi w szarość tworzy całkiem zgraną kompozycję ;)Pliki PSD:(c) Lotus, Follow the Flame
Kilka instrukcji w PSD od Lotus ;)Stocki:

(c) Arcanum, Acanum Quieti

(c) Caudire, Maudlaisy


(c) Alatum, Ars Alatum 

(c) Scar, Scargraf

(c) Breath, Diaphanerose

(c) Ariana, Starved Souls
(c) Lotus, Follow the Flame
Na deser kilka paczek stocków :D przydadzą się, w sumie jak zawsze, więc można śmiało pobrać :D


To dzisiaj byłoby na tyle ;) zapraszam do pobierania i komentowania ;)

1 komentarz:

  1. Powiem szczeże, że najbardziej jestem własnie z tych moich czerwonych tekstur zadowolona najbardziej ;D wcześniej jakoś byłam tylko połowicznie zadowolona z innych :D
    Oczywiście wszystkie dodatkijakie sie tu znajduja są świetne

    OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »