10 mar 2015

Przegląd dodatków graficznych

(c) Yassmine, Terrible Crash

Witajcie! :D jak tam u Was pogoda? U mnie wspaniale świeci słoneczko, aż chce się żyć :D dzisiaj wcześnie skończyłam lekcje i bardzo się z tego powodu cieszę, bo już w czwartek czeka mnie siedzenie w szkole do 16:30 i uważam to za małą rekompensatę. Ubiegły weekend spędziłam na przeglądaniu wszystkich blogów raz jeszcze, gdyż straciłam WSZYSTKIE moje dodatki do grafiki, z powodu błędu dysku zewnętrznego :/ nawet nie wiecie jak bardzo byłam "szczęśliwa" z tego powodu.
A z graficznych spraw, to niestety w tym tygodniu wyłapałam dla Was troszeczkę mało dodatków, ale wybrałam te najlepsze, jak zawsze ;) Mimo wszystko zapraszam na przegląd, jedynym plusem tego jest to, że nie będziecie musieli przeglądać tej notki w nieskończoność, bo jest krótka i zwięzła. Zapraszam!
Tekstury:


(c) Jane, Szablon Caffee
 Tekstury z tej paczki są takie lekkie, z dobrze wtopionymi elementami. Mają takie miłe dla oka kolory. Co prawda, zbyt wesołych barw nie mają, ale nadal mi się podobają :D


(c) Yassmine. Terriblr Crash
O, ta paczka mi się bardzo podoba :D szczególnie dlatego, że dodatki w niej zawarte wykonano w fajny sposób. Sama wiem, że niełatwo połączyć tak pattern ze wszystkim, by współgrało idealnie, także wychwalajmy za to Yass, bo poradziła sobie świetnie :D


Koloryzacje:


(c) GlowNoxShadow, Everlasting Wishess
 Koloryzacja spodobała mi się ze względu na prawie totalną zmianę kolorów. Rzadko widuje się takowe zmiany, z jednego koloru, na całkiem inny, bardzo odmienny. Jednak wszystko do siebie świetnie pasuje.


(c) Glow Nox Shadow, Everlasting Wshess
 To coś dla fanów dwukolorowych prac. Koloryzacja wyróżnia żółte odcienie, zaś przyciemnia inne, co daje znanym już efekt dwukolorowych nagłówków ;)


(c) Dakota, Blood Bonds
A to mi się spodobało ze względu na zabranie kolorom takiego... życia. Mimo tego, prezentuje to się na prawdę ładnie, i nadaje takiego pastelowego charakteru.


(c) Dakota, Blood Bonds
Dakota zaserwowała nam dwie ładne koloryzacje. W tej znów spotykamy się z mocną zmianą kolorów, ale przyznaję, że mi się podoba ten zabieg. Szczególnie transformacja z niebieskiego na taki róż.Pliki PSD:


(c) Misao, Natt Liv
W sam raz do nauki ;) przy okazji poznajemy strukturę tworzenia tego wspaniałego wytworu ;)


Instrukcje:


(c) Yassmine, Terrible Crash
Nagłówek, do którego powstała instrukcja jest zdecydowanie moim faworytem. Warto też wiedzieć, jak powstał. Ponadto osoby uczące się grafiku znajdują w tym momencie coś dla siebie.


Paczki:


(c) Agusia__, Rose Perdu
A to paczka dla obserwatorów bloga Rose Perdu z okazji jego wznowienia :) Można tam znaleźć ciekawe rzeczy, jak widać na podglądzie ;) aż szkoda zmarnować taką okazję :D


Stocki:


(c) Desari, Leprokonus
Schody są właściwie jednymi z moich ulubionych stocków, prawie zawsze gdzieś je wrzucam do pracy i świetnie pasują, moim zdaniem. Także ta paczka jest wręcz must have ;)


To dzisiaj na tyle. Nawet jestem pewna, że się nie zanudziliście, gdyż w notce dzisiejszej za dużo męczących rzeczy nie ma ;) mam nadzieję, że wybrane przeze mnie dodatki Was zainteresują ;) a tymczasem Was żegnam i zapraszam za tydzień ;)

3 komentarze:

 1. Dziękuję za wyróżnienie. :3 Nie spodziewałam się, że właśnie ta pierwsza moja koloryzacja zawiśnie tutaj, gdyż nie wychodziła mi tak jak tego chciałam. :3 Cieszę się jednak, ze tobie przypadła do gustu. ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne paczuszki aż palce lizać :D

  OdpowiedzUsuń
 3. znakomity blog i fajna aidia na taki blog

  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »