17 mar 2015

Przegląd dodatków graficznych

(c) Yassmine, Terrible Crash

Cześć :D Znowu pojawiam się z przeglądem, jak co tydzień. Przez ostatni tydzień napisałam miliardy sprawdzianów i prac, ale oczywiście na ten też jest ich dużo ;__; chyba na koniec chcą nas wykończyć ;__; a wedle moich obliczeń, to jeszcze troszkę ponad dwa tygodnie i każdy z nas sobie odpocznie podczas Wielkanocy. Jedyna zaleta świąt.
A wracając do grafiki, to zaraz zaprezentuję Wam dodatki, które przypadły mi do gustu w okresie ostatnich 7 dni. Zapraszam!Tekstury:(c) Sasame Ka, Sayonara Namida
Tutaj szczególnie spodobały mi się listki.Dodają tym tekturom takiego uroku u lekkości ;) poza tym mają ciepłe barwy, które nie kojarzą się już z tą znienawidzoną zimą ;)


(c) Invisible, Unfaithful Heaven
Invisible tworzy jak zawsze wspaniałe tekstury. Te są wyjątkowo ładne z powodu fioletu rozprzestrzeniającego się po obrazku w różne strony.


(c) Invisible, Unfaithful Heaven
A ta paczka zauroczyła mnie swoim połączeniem ciemnych barw. W tak wspaniały sposób. Wszystko ładnie się zgrywa i nie pozostawia niedoskonałości. 5/5 :D 


(c) Yassmine, Terrible Crash
Mimo, że nie przepadam za różem, to te tekstury są wspaniałe! Mało kto potrafi połączyć pattern  i inne elementy w tak znakomity sposób :DKoloryzacje:


(c) Desari, Leprokonus
Koloryzacja jest lekka, prosta i ładna :) a jej największa zaletą jest to, że kolory wcale nie są drastycznie zmienione, lecz w drobnym calu upiększone. Gratulacje :D


(c) Desari, Leprokonus
To już druga koloryzacja Desari w tym przeglądzie. Bardzo one mi się spodobały. Tutaj mamy ładne wzmocnienie pomarańczy i dodanie warstwy, która sprawia, że ciemniejsze kolory przyjmują brunatną barwę. Dla mnie bomba.


(c) Breath, Diaphanerose
Bardzo lubię praktycznie dwukolorowe koloryzacje. Nadają blendom ciekawy efekt, to taka deska ratunku dla obrazka, w którym niekoniecznie wszystkie kolory dobrze ze sobą współpracują ;)


(c) Caudire, Maudlaisy
Ta koloryzacja ma dość nietypową zmianę kolorów, a jednak spodobała mi się ona. I mam nadzieję, że nie tylko mi. Już się nie mogę doczekać, kiedy będę miała okazję jej użyć ;)


(c) Ariana, Starved Souls
Wow! Totalna odmiana. Wszystkie kolory tutaj zostały naruszone, a to daje wybuchowy efekt! :D kto by się nie pokusił na taką koloryzację? Takie eksperymentowanie, to dobry krok w wykonaniu Ariany ;)


(c) Invisible, Unfaithful Heaven
A tutaj mamy fiolety. Bardzo je lubię, jak zapewne zdążyliście już zauważyć :D ale tutaj nie mamy nawału tego koloru, tylko jest on delikatnym wykończeniem gry innych odcieni. 


(c) Yassmine, Terrible Crash
Najciekawsza koloryzacja, moim zdaniem, ze wszystkich tutaj dodanych. Zmiana tylko jednego kolory na drugi bardzo mi się podoba :)Pliki PSD:(c) Lotus, Follow he Flame
(c) Caudire, Maudlaisy
Kilka plików PSD do poznania struktury pracy :D Dzisiaj mamy różnorodność, gdyż znajdują się tutaj PSD nagłówków i sygnaturki ;)


Tutoriale: 


(c) Misao, Natt Liv

(c) Yassmine, Terrible Crash
...czyli dodatki, które poza teksturami i koloryzacjami są również bardzo przydatne, gdyż można się z nich wiele nauczyć ;)


Stocki:(c) Lotus, Follow the Flame
(c) Ariana, Starved Souls
A stocki, jak zawsze na koniec, bo ich nigdy dość. Z wiadomym przeznaczeniem.

Na dzisiaj to by było tyle. Co Wam się najbardziej podoba z dzisiejszego przeglądu? :D Zapraszam do komentowania ;) No i gdyby to kogoś interesowało, to dołączyłam na staż na Natt Liv, a jutro mój debiut, chętnych oglądania moich wypocin serdecznie zapraszam <3 mam nadzieję, że się mocno nie pogniewacie, że nie tylko tutaj Was będę nawiedzać :D

~ Sejzem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »