8 mar 2015

Przegląd Tygodnia

(c) Tiny Fox/Graphic Foxes
Cześć wszystkim! 
Przychodzę do was, jak zawsze, z przeglądem tygodnia. Tym razem wybrałam jedenaście prac, które naprawdę mi się spodobały. Liczę na to, że i wy nacieszycie nimi oczka. 

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z KOLEJNYM PRZEGLĄDEM TYGODNIA!

Uwielbiam prace z 50 twarzy Greya, mimo że film nie spodobał mi się tak bardzo, jak tego oczekiwałam. I te typowe dla Dakoty przygryzanie wargi - dla mnie to wygląda jak jakiś grymas, niżeli coś seksownego. Ale never mind! W nagłówku Dreide podoba mi się użycie złotych smug, które pięknie rozświetliły pracę oraz ptaszków, które nadały jej uroku.
 O ile fabuła i gra aktorska w 50 twarzy Greya nie spodobały mi się, to soundtrack zwalił mnie z nóg. Stąd pierwszy plus dla tej pracy, a mianowicie cytat z Crazy In Love. Kolejną rzeczą, jaka spodobała mi się w tym nagłówku, jest Gaga. Stefani wyszła na tej sesji prześlicznie!
Evelyn stworzyła naprawdę dobrze wykonaną, spójną pracę.
 Nagłówek Jane niewątpliwie przyciąga wzrok swoimi ciepłymi kolorami. Wszystkie elementy tej pracy łączą się w jedną, spójną całość, na którą nie mogę się napatrzeć! Tekstura od Krypterii wygląda tu rewelacyjnie. Just perfect!
Rita Ora w tych kolorach wygląda anielsko. Kto by pomyślał, że tyle elementów może stworzyć tak oszałamiającą pracę. Nagłówek Martyny jest moją osobistą perełką w tym przeglądzie :)
Ach, Ian! Kto mu pozwolił być tak przystojnym?
Nat x wykonała kawał dobrej roboty. Wszystkie stocki oraz tekstury są dobrze wtopione, napisy również są niczego sobie. Ładna, schludna praca z świetną kolorystyką. Czego chcieć więcej?
   
(c) Dakota/bloodbonds 

AAAA, Zaczarowane wracają! To chyba najlepsza wiadomość tego tygodnia :D
I to powrót w jakim stylu! Jill od razu zaskakuje nas pięknymi pracami! Mi najbardziej spodobała się właśnie ta, ze względu na przepiękny krajobraz oraz genialnie wykonany napis w nagłówku. CSS również jest bardzo ładny, nie mam mu nic do zarzucenia :)
Kocham. Te. Kolory. Krwista czerwień i czysto kawowy brąz to niesamowicie ciekawa kombinacja, która skradła moje serduszko. Co tu z resztą dużo pisać : cały ten szablon jest po prostu boski. Lizz po raz kolejny zaskakuje nas pomysłowością oraz bezbłędnym wykonaniem.
Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj.
Kurczę, jestem dumna, że mam tak zdolną imienniczkę! Olutko, twój szablon ma klimat! List w tle oraz ciemna kolorystyka sprawiają, że praca ma w sobie nutkę grozy oraz tajemniczości. Zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie!
Boże, jakie to cholerstwo jest kreatywne! Lisie, ty chyba nigdy nie przestaniesz mnie zaskakiwać! Kawał dobrej roboty!
 
Minimalistycze szablony to moja największa miłość. A jeśli są tak dobrze wykonane i schludne jak powyższy, to przepadam. Vanes stworzyła naprawdę godną wyróżnienia pracę.
Zdecydowanie to mój szablonowy faworyt tego tygodnia! Uwielbiam twórczość Yass, a patrząc na ten szablon widzę fenomenalną grafikę. Zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo pracochłonnym musi być zrobienie takiego cudeńka, dlatego doceniam pracę Yass. (Boże, jakie to jest piękne *O*)
(c) Inginia/Szablono Sfera
Na dzisiaj ode mnie to wszystko.
Bajo!

4 komentarze:

 1. Dziękuję bardzo za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie. Szczerze powiem że jak przeczytałam Martyna P. jak pisze na obrazku to od razu mi się skojarzyło jak w gazetach piszą o jakiś przestępcach haha :D Nie potrafię wybrać najlepszego nagłówka bo według mnie wszystkie są świetne ale jeśli chodzi o szablony to zdecydowanie Yassmine jest moim faworytem :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję ślicznie za pokazanie mojej pracy :3
  Z przeglądu najbardziej podobają mi się szablony Jill, Yassmine i Lizz x.

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialne prace! Moim faworytem jeśli chodzi o szablony to jest szablon Yassmine. A jeśli chodzi o nagłówki to Dreide. Bardzo dziękuję za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie :D :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Informuję, że blog Twins Graphic, to od teraz AB City [http://a-b-city.blogspot.com/] i w związku z tym proszę o zmianę adresu.
  Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »