1 mar 2015

Wyniki rankingów lutego

Najlepszą szablonarnią lutego jest Panda Graphics #7th Win,
Drugie miejsce zajmuje Graphic Poison 3rd,
Trzecie miejsce zajmują Wyimaginowana grafika [n]
 Pozostałe wyniki

Najlepszym blogiem grupowym lutego jest Land of Grafic #3rd Win,
Drugie miejsce zajmuje Szablono Sfera  [n],
Trzecie miejsce zajmują Szablon Caffee [n]

W rankingu na najlepszy blog prywatny lutego zwycięża Terrible Crash #5th Win,
Na drugim miejscu mamy Szabloniarnia w Łatki  [n],
a na trzecim Wolfiegee 3rd i Prettysmilex [n]
Pozostałe wyniki

Serdecznie gratuluję zwycięzcom, a pozostałym blogom życzę powodzenia w marcu, do boju!Panda Graphic utrzymała swoją pozycję na miejscu pierwszym już po raz 7. Na miejscu drugim wciąż widnieje blog Graphic Poison. Na miejscu trzecim zadebiutowała w tym miesiącu  Wyimaginowana Grafika. Miejsce czwarte należy natomiast do Fabryki Szablonów oraz Remind me love.
Wśród blogów grupowych wciąż króluje blog Land of Grafic. Na miejscu drugim zadebitował blog Szablono Sfera. Natomiast na miejsce 3 podskoczył blog Szablon CaffeeMiejsce 4 okupuje w tym miesiącu blog Gallery Gold. Natomiast miejsce piąte przypadło blogom Natt Liv, Unfaithful Heaven oraz Tworzone z Sercem.
Wśród blogów prywatnych na miejscu pierwszym wciąż utrzymuje się blog Terrible Crash. Szabloniarnia w Łatki zadebiutowała w tym miesiącu na miejscu 2. Natomiast na miejscu trzecim utrzymał się blog Wolfiegee oraz dołączył do niego debiutujący blog Prettysmilex. Na miejscu 4 mamy debiutujące na tej pozycji Follow the Flame, Scargraf oraz spadek z miejsca 2-giego Kropla Sztuki.


Chciałabym od razu wyjaśnić sprawę blogów Watch Meburn, Wyspra Twórczości oraz Dotyk Magii. Blogi te zostały zdyskwalifikowane z udziału w rankingu miesiąca marzec ze względu na złe odnośniki do sond. Przy każdym linku widnieje wiadomość, że odnośnikiem do sondy ma być link do tej właśnie strony (chodzi o tą stronę, gdzie jest bezpośredni link do sondy oraz informacja do kiedy sonda trawa, a także do czego powinien znaleźć się odnośnik na waszych blogach). Proszę, aby wszystkie blogi respektowały te zasady, będzie to fair wobec wszystkich autorów blogów, a wam ułatwi to sprawę, ponieważ ten link się nie zmienia.


Nowe sondy są już dostępne.

14 komentarzy:

 1. Prawdę mówiąc, to przeczytałam to kilka razy i nie mam pojęcia, o co chodzi. Zachęcając do głosowania na mnie w sondzie mam podawać link do katalogu, nie do sondy? Nie rozumiem kompletnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy wejdziesz w odnośnik, gdzie znajduje się link do sondy, to widnieje tam informacja "Głosowanie trwa do 31 marca 2015 r. Jeśli zachęcasz czytelników do zagłosowania, pamiętaj o dwóch rzeczach: możesz zrobić to tylko na swoim blogu graficznym, a informacja o sondzie musi zostać podlinkowana do tego postu. Głosy oddane na blogi, których właściciele łamią powyższe zasady, zostaną anulowane." Takie zmiany zaszły po aferze z nabijaniem głosów z różnych portali. W ten sposób osoby oddające głos mogą również sprawdzić inne blogi. Jest to danie głosującemu wolnego wyboru, a nie narzucenie mu głosowania na konkretny blog. ;)

   Usuń
  2. A, okej. Mój błąd przyznaję się. Ale zastanawiam się, dlaczego mojego bloga (Dotyk Magii) nie ma w kolejnej sondzie?

   Usuń
  3. Ronnie bo za złamanie regulaminu dotyczącego rankingów musi być jakaś "kara". Jest to jedynie wykluczenie z sondy na ten miesiąc. W przyszłym miesiącu Dotyk Magii pojawi się z powrotem w sondzie. ;)

   Usuń
  4. Aaaa, no i teraz wszystko jest jasne :D
   Pozdrawiam cieplutko!

   Usuń
  5. Przecież dając bezpośredni link do sondy, jest możliwość głosowania na inne blogi. I jeżeli poproszę czytelnika o oddanie głosu na mnie, to on to zrobi bez względu na to, czy dałam link do sondy, czy link do postu, gdzie sam za ułamek sekundy wejdzie w ten sam link.
   Poza tym, jeśli mój czytelnik wchodzi w sondę, aby zagłosować na mnie (bo ja o to poprosiłam) to wątpię, żeby nagle zmienił zdanie i głosował na inny blog (choć wybór bloga wciąż ma, nawet po wejściu w sondę).
   Ale jeśli takie są właśnie zasady, to się do nich dostosuję, okej. Czyli mój blog pojawi się dopiero w kwietniowej sondzie, tak? I wtedy mam dać link do postu? :)
   Pozdrawiam.
   Ps: Jak dla mnie to nie jest łamanie regulaminu, to zwykłe nieporozumienie ^^

   Usuń
  6. Ronnie również pozdrawiam cieplutko. ;)
   Rosemond jak najbardziej, wtedy właśnie dodasz link na blogu u siebie. A to można nazwać tak w cudzysłowie "łamaniem" regulaminu. Po prostu takie zmiany zaszły po pewnej aferze w maju.

   Usuń
 2. Dziękuję za przeniesienie mnie z powrotem do "prywatnych" :)
  Swoją drogą, tak się zastanawiam, jaki jest sens tych sond, skoro Terriblecrash i Panda biją wszystkich na głowę od wielu miesięcy? Może by zrobić nową sondę, tym razem dotyczącą czegoś innego, aniżeli tylko najlepszy blog/szabloniarka. Bo, mówiąc szczerze, to już ździebeczko trąci nudą :c Wyniki dla nikogo nie są zaskoczeniem, tak myślę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem szczerze, że wszystko zależy od dużej ilości wejść na dany blog. A rankingi stały się czymś naturalnym na katalogu, dlatego po prostu kontynuuję tradycję, którą zrodziła jeszcze bleachowa.
   Ale jeśli masz jakąś propozycję, czego mogłaby dotyczyć jakaś inna sonda, to daj mi znać. Czy to w komentarzu czy mailowo. Na pewno wezmę to pod uwagę. ;)

   Usuń
  2. Hm, kiedyś było coś takiego jak "najładniejszy szablon główny", gdzie nominowało się kilka głównych szablonów w danym miesiącu. Ale może sondy z danego zakresu? Np. jeśli już najlepsza szabloniarka, to w kategorii m&a. Albo w ogóle zrezygnować z sond na jakiś czas chociażby, niekoniecznie na zawsze, a wprowadzać więcej wyzwań/konkursów? Chociażby coś w stylu "sygnatura miesiąca" z nominacjami? Można by coś pokombinować.

   Usuń
  3. Na pewno wezmę to pod uwagę i coś z tego zrobię razem z dziewczynami. Chyba, że sama chciała byś dołączyć do załogi i zająć się czymś takim. ;) To również zapraszam.

   Usuń
  4. Ja? Hm. Czemu nie. Tylko trzeba Wam wiedzieć, że nigdy nie należałam do żadnego katalogu jako współautorka ._.

   Usuń
 3. Alatum żadna z nas nie należała wcześniej do żadnego katalogu. Ten jest naszym pierwszy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie dziękujemy ;)

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »