21 kwi 2015

Ogłoszenia... parafialne!


Kochani, dość dawno pisałam jakiegokolwiek posta na łamach Katalogu. Czym to jest spowodowane? Otóż zaraz się dowiecie, ponieważ przychodzę do Was z postem informacyjnym.
Wiem, wiem. Zawsze pojawiam się z takimi strasznymi nudami, których Wam nie chce się po prostu czytać. No ale od czasu do czasu, należy napisać i taki właśnie post.

Chce przedstawić kilka spraw organizacyjnych jak i powiedzieć nieco o... Nowym głównym szablonie. No to przejdźmy to tych konkretów.
1. Serdecznie dziękuję za podjęcie wyzwania, jakim było stworzenie nowego głównego szablonu, Carllton z breatherain. Wiem, że było to dla Ciebie wyzwanie. Mam też nadzieję, że szablon przypadnie, Wam, odwiedzającym do gustu.

2. Ja (kass) jestem na urlopie na czas nieokreślony. Dlaczego? A dlatego, że moje studia zaoczne dają mi w kość. Ponad to staram się pogodzić ze sobą: studia, pracę, dodatkową prace, obowiązki domowe i prowadzenie dwóch blogów. Jest to mimo wszystko sporo. Dlatego też, posty ode mnie pojawiają się tak rzadko.

3. Do naszego skromnego grona, na okres stażu, dołączyła Desari, którą serdecznie witam (mimo, że ma już za sobą dwa posty). Mam nadzieje, że praca z nami będzie sprawiać Ci przyjemność i, że zostaniesz z nami na dłużej. :)

4. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej małej rodzinki, to nabór cały czas jest otwarty. Wystarczy zajrzeć tutaj i wysłać swoje zgłoszenie! Na każdego maila odpowiadamy. :)

5. Shandie prosiła, żeby Wam przekazać, iż przez to, że zajęła się konkursami, przez pewien czas nie będą się pojawiać "Dyskusje z Katalogiem". (PS mam nadzieje, że jednak będzie je pisać, ale wszystko zależy od tego czy ją zmobilizujecie. ;))

6. Od miesiąca kwietnia zostały zawieszone sondy, ponieważ rodziło się przez nie wiele kontrowersji. Stwierdziłyśmy, że lepszym rozwiązaniem będzie prowadzenie konkursów, które będą się pojawiać co jakiś czas na łamach Katalogu Graficznego.

I to by było chyba na tyle ode mnie. Trzymajcie się mocno, bo wiatry ostatnio są dosyć silne. xD

3 komentarze:

 1. ojej, jak tu - rażąco ;)
  Trochę minie nim przyzwyczaję się do takich kolorków, ale szablon i tak jest niesamowity ;) Brawa dla Carlton! KG potrzebował świeżości.
  Cieszę się również, że na razie sondy zostały zawieszone, bo różnie to z nimi bywało ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mia to wszystko przez moje gusta kolorystyczne. xD Zachciało mi się odcieni mięty i różu xD

   Usuń
 2. Woah! Na blogu od razu dało się wyczuć obecność Carlton :D Szablon główny jest obłędny :D

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »