14 kwi 2015

Ogłoszenie 219-221

Na początek się szybko przywitam. Jestem Desari nowa stażystka możecie mnie kojarzyć z bloga leprokonus. Na katalogu będę się zajmowała ogłoszeniami. Mam nadzieje że dobrze będę wykonwała swoją pracę.

219
Do Wioski Szablonów możesz dołączyć, kiedy tylko chcesz. Nasz nabór jest zawsze otwarty, a my ze swojej strony oferujemy przyjemną atmosferę, wsparcie i przede wszystkim brak jakiegokolwiek grafiku. Jedyne co się dla nas liczy, to twoje umiejętności, dlatego nie czekaj i prześlij nam swoje trzy najlepsze szablony. Więcej przeczytasz tutaj.
220 
Serdecznie zapraszam wszystkich na imprezę graficzną która odbędzie się 25.04.2015 r. na blogu leprokonus. Tematem przewodnim imprezy będzie Harry Potter. Będzie mi miło jeżeli wpadniecie. Zapraszam chętnych do wklejenia buttonu co oczywiście zostanie nagrodzone. Desari
221
Z okazji wiosny postanowiłyśmy zorganizować konkurs :). Waszym zadaniem będzie wykonanie dowolnej graficznej pracy. Temat jest dowolny, jednak musi to być taki, który Was inspiruje i uważacie, że jest godny uwagi. Więcej na stronie głównej u nas, zapraszamy!
land-of-grafic

6 komentarzy:

 1. prosze o dodanie ogłoszenia:
  Z okazji wiosny postanowiłyśmy zorganizować konkurs :). Waszym zadaniem będzie wykonanie dowolnej graficznej pracy. Temat jest dowolny, jednak musi to być taki, który Was inspiruje i uważacie, że jest godny uwagi. Więcej na stronie głównej u nas, zapraszamy!
  land-of-grafic

  i button
  http://funkyimg.com/i/VGJL.png

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedzieć czemu, mój blog Cat Graphics został przeniesiony do"zawieszonych". Także proszę o zmianę i umieszczenie go w odpowiedniej kategorii (blogi grupowe (od jakiegoś czasu, wcześniej był prywatny)).
  Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wyjaśniam dlaczego blog znalazła się w zawieszonych. Otóż, gdy dodawałam Twój blog do spisu (co miało miejsce pod koniec poprzedniego miesiąca) na blogu widniała notka jeszcze ze stycznia, co jest równoznaczne z tymczasowym zawieszeniem bloga.

   Usuń
 3. Chciałabym również prosić o dodanie ogłoszenia, dotyczącego naboru.

  Dołącz do Cat Graphics i przekonaj się jak wspaniale możesz spędzać wolny czas wraz z nami, dzieląc się swoją pasją! Wystarczy, że zajrzysz do naboru i wyślesz nam swoje prace. Zapraszamy bardzo cieplutko!

  + do tego button http://orig10.deviantart.net/5b8c/f/2015/091/8/2/nabor_do_cg_by_ladylorence-d8ny9o4.jpg

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy za dodanie informacji o trwającym naborze na Wiosce Szablonów ;)

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »