2 kwi 2015

Wyniki rankingów marca

Najlepszą szablonarnią marca jest Panda Graphics #8th Win,
Drugie miejsce zajmuje Wyimaginowana Grafika [+1],
Trzecie miejsce zajmują Remind me love [+1]
 Pozostałe wyniki

Najlepszym blogiem grupowym marca jest Land of Grafic #4thWin,
Drugie miejsce zajmuje Tworzone z sercem  [+3],
Trzecie miejsce zajmują Fantastic Graphic [n] i Świat grafiki [n]

W rankingu na najlepszy blog prywatny marca zwycięża Terrible Crash #6th Win,
Na drugim miejscu mamy Szabloniarnia w Łatki  #2nd,
a na trzecim Wolfiegee 4th, Prettysmilex 2nd, The Most Beautiful World Graphics [n] i Graphic Mess [n]
Pozostałe wyniki

Panda Graphic utrzymała swoją pozycję na miejscu pierwszym już po raz 8. Na miejsce drugie awansował blog Wyimaginowana Grafika. Na miejsce trzecie awansował blog Remind me love. Na miejscu czwartym znalazł się w tym miesiącu siostrzany blog naszego lidera, czyli Panda Juniors.
Wśród blogów grupowych wciąż króluje blog Land of Grafic. Na miejsce drugie awansował blog Tworzone z sercem. Natomiast na miejscu 3 zadebiutowały blogi Fantastic Graphic i Świat grafiki. Miejsce 4 okupują w tym miesiącu blogi: Graphical Thoughts, Szablono Sfera i Wonder Templates. Miejsce piąte przypadło po raz kolejny blogom Natt Liv, Unfaithful Heaven oraz Gallery Gold, które spadło z miejsca 4.
Wśród blogów prywatnych na miejscu pierwszym wciąż utrzymuje się blog Terrible Crash. Szabloniarnia w Łatki utrzymała swoją pozycję na miejscu 2. Natomiast na miejscu trzecim utrzymały się blogi Wolfiegee i Prettysmilex oraz dołączyły do nich dwa blogi debiutujące The Most Beautiful World Graphics i Graphic Mess. Na miejscu 4 utrzymał się blog Follow the Flame, a dołączyły do niego jeszcze debiutujące w tym miesiącu blogi: Everlasting Wishess, Maudlaisy, Starved Souls i Unique Graphic.


Blogi, które w tym miesiącu zostały usunięte z wyników to: Szablon Caffee 
oraz Graphic Poison. Powodem tego, podobnie jak ostatnio, są  złe odnośniki do sond. Przy każdym linku widnieje wiadomość, że odnośnikiem do sondy ma być link do tej właśnie strony (chodzi o tą stronę, gdzie jest bezpośredni link do sondy oraz informacja do kiedy sonda trawa, a także do czego powinien znaleźć się odnośnik na waszych blogach). Proszę, aby wszystkie blogi respektowały te zasady, będzie to fair wobec wszystkich autorów blogów, a wam ułatwi to sprawę, ponieważ ten link się nie zmienia.

Chciałabym Was również powiadomić, że podjęłam wraz z innymi autorkami decyzję o zawieszeniu na jakiś czas rankingów miesiąca. Na to miejsce pojawi się kilka konkursów, które możliwe, że ruszą już od przyszłego tygodnia. Co spowodowało taką decyzję? Sugestię z komentarzy pod poprzednimi wynikami rankingów z miesiąca luty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »