23 maj 2015

Najlepsi Początkujący Graficy Roku 2015


Witajcie!
Rok szkolny się kończy, matury pozdawane, egzaminy pozaliczane.. czujecie tą wolność? Bo ja nie :D Nie myślcie sobie, że jak skończyliście szkoły, to możecie robić co wam się podoba! Na drodze staje wam druga edycja konkursu na Najlepszego Początkującego Grafika Roku 2015! Obiecałam wam z Kass duży konkurs, więc go macie! Mimo, iż głównymi gwiazdami będą początkujący, duży udział w całej zabawie będą mieli również doświadczeni graficy! Wszystko wyjaśnione jest w regulaminie, który znajdziecie poniżej. Poprzednia edycja miała na celu wyłonić najlepszego początkującego grafika i pomóc mu się wybić. 
Tym razem, postanowiłam, że pomogę się wam również rozwinąć. Dam wam możliwość poznania doświadczonych grafików i pracy razem z nimi. Poznacie różne techniki i style tworzenia. Może dzięki temu, wasze prace staną się lepsze.


Najlepsi Początkujący Graficy Roku 2015

Regulamin

1. Konkurs rozpoczyna się 24 maja, a wraz z tą datą czekamy na zgłoszenie, które możesz wysłać na adres kassfelis@gmail.com
2. W zgłoszeniu zamieść informacje:
*nick
*wiek
*adres bloga, na którym tworzysz (nieobowiązkowe)
*staż w grafice
*kontakt gg oraz e-mail, ewentualnie skype
3. Twój staż w grafice nie może być dłuższy niż jeden rok.
4. Ilość etapów konkursu zależy od liczby osób, które się zgłoszą.
5. Po zaakceptowaniu twojego zgłoszenia, zostaniesz przydzielony do odpowiedniej grupy, którą przewodzi doświadczona graficzka. To  właśnie ona będzie ci pomagać w rozwijaniu się, tworzeniu jak najlepszych prac.
6. Zgłoszenia można wysyłać do 30 maja do północy. Jeśli ilość zgłoszonych osób nie będzie przekraczać 5 – termin na ich wysyłanie zostanie przedłużony.
7. W dniach 31.05-02.06 na stronie głównej Katalogu Graficznego zostanie opublikowany wykaz uczestników i nauczycieli, oraz pierwsze zadanie. Więcej informacji znajdzie się w tym poście.
8. Prace oceniają dwie graficzki: osoba z wewnątrz (Zielony Kociak), z zewnątrz (StrayHeart) plus Twoja nauczycielka, która ma największy wpływ na końcowy werdykt.
9. Pamiętaj, że konkurs jest tylko zabawą! Może masz jakiegoś znajomego, który również próbuje swoich sił w grafice? Zachęć go do wzięcia udziału!
10. Każde pytanie możesz kierować do administratorki katalogu graficznego - Kass (kassfelis@gmail.com) lub prowadzącej konkurs - Shandie (shandie@wp.pl).
11. Zwycięzca otrzyma specjalną nagrodę, tworzoną przez nauczycieli oraz jurorki.

Będę bardzo wdzięczna, jeśli wstawicie button z konkursu na swoim blogu. Im więcej osób się zgłosi, tym lepiej! Pomóżmy tworzyć katalog graficzny!

19 komentarzy:

 1. Ale supi! Tym razem chyba się jednak odważę, nigdy nie brałam udziału w konkursach, najwyższy czas, stara dupa już ze mnie ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konkursy są po to, żeby brać w nich udział! :D
   Powodzenia! ^^

   Usuń
 2. Mam pytanko odnośnie punktu 3.

  "3. Twój staż w grafice nie może być dłuższy niż jeden rok."

  Dopiero od niedawna jestem na blogspocie, na nattliv od kwietnia, chociaż samą grafiką interesuję się dłużej niż rok. I właśnie chciałam zapytać czy mam jakieś szanse, aby się zgłosić? ;-)) Wolałabym się od razu upewnić xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o grafikę blogspotową, także jak najbardziej masz szansę na przyjęcie ;)

   Usuń
 3. Coś dla mnie!
  http://naaailee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Spróbuję ^^
  Wstawiam button do siebie :)
  Pozdrawiam!
  Natx z lost souls

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też spróbuję :D Button dodałam na bloga Dark Graphic.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Próbować zawsze trzeba!
   Dziękuję bardzo! <3

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Tylko jest pewien problem. Od 30.05 do 07.06. bd w Hiszpanii bez dostępu do komputera....

   Usuń
 7. Pytanko: Bo ja założyłam bloga w sierpniu 2014 roku, to czy jest taka opcja bym mogła wziąć udział w konkursie? Szczerze ja nigdy nie brałam udziału w konkursach (nie wliczam wyzwań z forów) i chciałabym spróbować. :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie się załapujesz ze stażem. Także wysyłaj zgłoszenie :)

   Usuń
  2. To super. :3 Buttonik juz dodałam na bloga (zakładka współpraca) i wysłałam zgłoszenie.

   Usuń
 8. Też chyba zdecyduję się wziąć udział

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »