25 maj 2015

Przegląd tygodnia

(c) Arcanum Quieti
Witajcie! Zrobienie przeglądu spadło tym razem na mnie w zastępstwie.
Powracam do Was z urlopu, Ja mam już wakacje (hyhyhyhy, Was też podenerwuję), także wszystkich chyba wymęczę swoją osobą, poprzez wzmożenie mojej aktywności.
Wydaje mi się, że jestem jakaś wybredna co do dzisiejszej grafiki... W sumie za chwilę sami wszystko zobaczycie ;) Post zawiera prace dodane w czasie 18-24 maja. Zapraszam!

Sygnatury:Wspaniała sygnaturka. Kolory bardzo ładnie się ze sobą zgrywają. A co najważniejsze mamy tutaj na prawdę odważne połączenie barw, które się dopełniają, a nie jest łatwo zrobić to tak, by wszystko dobrze pasowało. Brawo!


 Sygnatura Desari ma w sobie taką jakby... magię. Nie zauważacie? ;) 


Sygnatura Fantazji ma w sobie lekkość, ale i również całą wesołość wiosny. Kolory wywołują pozytywny nastrój od samego patrzenia ;)


 (c) Desari, Leprokonus


Nagłówki:Może i ten nagłówek Ariany jest przepełniony wszystkim, ale to jest w nim właśnie piękne. Do tego duża zawartość błękitu sprawia, że ta praca jest jeszcze bardziej intrygująca ;)


Szczerze to nie wiem, co w tym nagłówku mnie tak bardzo zainteresowało, ale jest świetny! Przede wszystkim baaardzo podoba mi się w nim ten zwarty układ!


Ten nagłówek jest taki słoneczny, świetlisty. Podoba mi się tutaj połączenie tak wielu stocków w zwartą całość, coś pięknego!


Najbardziej z tego wszystkiego podobają mi się kolory. Ten wręcz cyjanowy błękit nie jest widywany przeze mnie zbyt często, a w połączeniu z morskim i fioletem tworzą prawdziwy geniusz.


 (c) Yassmine, Terrible Crash


Szablony:Ciekawy układ ma ten szablon, Bardzo podoba mi się też wyróżnienie w kapitalizacjach nagłówków.


Moim zdaniem jest to największa perełka tego przeglądu. Szablon jest tajemniczy, i baaardzo intrygujący, powiewający mrokiem. Ta aura sprawia, że dusza i umysł odpoczywają, cokolwiek by to znaczyło. Tak można opisać jedną połowę tego szablonu, w drugiej zaś ciekawie wszystko dopełnia kontrastując ta niewinna biel. (...)


Mankamentem odpowiedzialnym za cały sukces tego szablonu jest ten zielony pasek po lewej stronie, ten szablon byłby bez niego co najmniej nudny. Podobają mi się też te bąbelki w nawigacji ;)


Jej, jaki ten szablon jest przemiły <3 pomimo tego, że wydaje się pusty, to mi się bardzo podoba. Szczególnie ten uroczy nagłówek ;)

To by było tyle na dzisiaj, mam nadzieję, że się zbytnio nie zanudziliście ze mną. No to do wtorku!

~ Sejzem

9 komentarzy:

 1. Dziękuję za umieszczenie w przeglądzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o dodanie ogłoszenia:
  30 maja land-of-grafic zaprasza na miesiąc tematyczny. To wy wybraliście temat, a my pragniemy pokazać Wam to, co stworzyliśmy. Zapraszamy do wspólnej zabawy na naszej imprezie graficznej, gdzie nie zabraknie konkursów oraz niespodzianek!

  i button: http://3.bp.blogspot.com/-tGPs4Jud15c/VUaGBBW0zLI/AAAAAAAACcM/5KW3fi8u8Nc/s1600/1.png

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny przegląd ♥ Bardzo dziękuję za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie ;) Nagłówek Ariany i szablon Viper to moje faworyty :)
  Pozdrawiam cieplutko :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Sygnatury w tym przeglądzie są obłędne i należą się gratulace wszystkim trzem dziewczynom, za wykonanie tak dobrych prac. W nagłówkach chyba najbardziej podoba mi się praca Lotus. Natomiast w szablonach moimi faworytami są prace Ariany i Shalis <3.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie ♥ Sygnaturka Fantazji i nagłówek Lotus to moje zdecydowane faworyty, są bezbłędne. Pozdrawiam~

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne grafiki na sygnatury, gratuluję pomysłu i wykonania

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »