31 maj 2015

Przegląd Tygodnia

(c)Evelyn

Witam wszystkich po długiej przerwie! Dzisiaj to ja (Natx) jestem na zastępstwie :) Tak wiem, długo mnie nie było. Czas się zrehabilitować, więc dzisiejsze zastępstwo jest myślę dobrym startem. Na pewno powróci moja seria postów i... może coś nowego dojdzie? W sumie jeszcze zobaczymy. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z wybranymi przeze mnie pracami z tego tygodnia. Przedstawienie prac będzie wyglądać nieco inaczej niż zazwyczaj, gdyż program odmawia mi posłuszeństwa i nie mogłam zrobić podglądów.
Z góry przepraszam!


Ikonki:

(c)Evelyn

Jak patrzę na ten cudny zestaw, to aż mi się łezka w oku pojawia. No po prostu cud, miód i malina! Genialne wykorzystanie czerwonych akcentów w pracy. Jak dla mnie - fantastycznie!

(c)Desari

W sumie, to nie wiem nawet jak określić to, co widzę. Desari przepięknie wykorzystała stock z kwiatem oraz tekstury do ikon. Efekt końcowy jest oszałamiający! Koloryzacja skradła moje serce, ponieważ dodała tego klimatu pracy.

Sygnaturki:

(c)Rosesylla

W tej sygnaturce podoba mi się nie tylko koloryzacja, ale również koncepcja. Bardzo pomysłowe! Jestem pod wielkim wrażeniem.

(c)Renfri

Post z tą sygnaturką pojawił się po długiej przerwie. Jak widać Renfri postanowiła z hukiem wrócić do "świata żywych". Wszystko jest ułożone w składną i estetyczną całość. Niesamowite.

(c)Tiny Fox

Według mnie, ostatnio Tiny Fox postanowiła pokazać pazura w tego typu pracach. Jest w tym po prostu fenomenalna! Ułożyć pngsy w tak piękną i zachwycającą całość, to jest najczystsza sztuka.

(c)Ariana

Ariana zachwyca mnie każdą swoją pracą. Ma niesamowite wyczucie w kolorystyce. Widać to z resztą w każdej pracy tej graficzki. Nic, tylko pozazdrościć! Gratuluję spektakularnego efektu końcowego!

(c)Lotus

Nie wiem, jak wy, ale mnie prace Lotus zabierają po prostu w inne miejsce. A co jest w tym wszystkim najlepsze? Wchodzę do niej na bloga powiedzmy o 12, a powracam do realistycznego świata o 15! Czyż to nie szalone? Nie potrafię po prostu oderwać wzroku od jej prac. A tutaj pokazała nam kreatywność w stu procentach. Akcenty oraz napis pomarańczowy, dodały 'tego czegoś' pracy. Jestem oczarowana.

Nagłówki:
(c)Tiny Fox

A tutaj, proszę państwa, mamy istny artystyczny nieład, przedstawiony w najpiękniejszej formie. Nie mogę pojąć, co jest w głowie Tiny Fox podczas tworzenia. Jest po prostu fantastyczna i podziwiam ją za to!

(c)Renfri & Invisible

Kolejna praca z powrotu Renfri. Tym razem jest to współpraca i to z Invisible! Dziewczyny niesamowicie się dobrały. No cóż ja mogę powiedzieć? Chyba praca mówi sama za siebie. Zostałam wbita w fotel i nie mogę złapać oddechu z zachwytu. Czapki z głów, proszę państwa.

(c)Fantazja

Czy wy również zauważyliście, jak rozwija się Fantazja? To niesamowite, jak ta dziewczyna szybko uczy się władać grafiką w różnych stylach. Kłaniam się nisko, za pomysł i koncepcję w pracy. Nie potrafię wyrazić swojej fascynacji tym nagłówkiem!

I to tyle na dzisiaj! Mam nadzieję, że przegląd się wam podobał :) Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii!
Pozdrawiam!
Natx

1 komentarz:

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »