1 cze 2015

NPG 2015 - ROZPOCZĘCIE KONKURSUWitajcie!
Dzisiaj oficjalnie otwieramy DRUGĄ EDYCJĘ KONKURSU NA NAJLEPSZEGO POCZĄTKUJĄCEGO GRAFIKA ROKU 2015!
Do konkursu przyjęto 15 osób, z czego 13 odpowiedziało na wiadomości. Zgłoszenie pozostałej osoby zostało unieważnione. Zrozumcie, że jest nas bardzo dużo i nie mamy czasu uganiać się za innymi. Wracając…Dzięki temu, że mamy aż tyle uczestników, utworzyliśmy 6 wspaniałych grup! Dowodzą nimi doświadczone graficzki, które pomagają wam tworzyć prace, rozwijać się i poznawać nowe techniki tworzenia.


Podczas całego konkursu, przez wszystkie etapy obowiązuje jedna, żelazna zasada. NAUCZYCIELKA MOŻE POMÓC, DORADZIĆ, POKAZAĆ. Ale nie ma prawa edytować twojej pracy, bądź ‘grzebać w niej.

Okej. Teraz pokażę wam, co, kiedy i jak będziecie wykonywać w danym terminie.
Od 1 do 7 czerwca trwa tak zwany tydzień nauki i poznawania siebie. W tym czasie nauczycielka poznaje sposoby tworzenia prac uczestników. Stara się je udoskonalać poprzez ćwiczenia.
7 czerwca zostanie opublikowane pierwsze zadanie, rozpoczynające ETAP PIERWSZY. Nikt nie wie, na czym on polega, prócz prowadzących i jury (bez nauczycielek). Do 13 czerwca będzie trzeba je oddać. Szczegóły pojawią się w następnym poście.

14 czerwca zakończymy ETAP PIERWSZY. Zostaną opublikowane opinie jury oraz punktacja, jednak nikt nie odpadnie. Tego samego dnia rozpoczniemy ETAP DRUGI. Do 20 czerwca będzie trzeba wykonać zadanie. Więcej szczegółów w następnym poście.

21 czerwca zakończymy ETAP DRUGI. Również zostaną opublikowane opinie jury. Tym razem kilka osób będzie musiało odpaść. I tego dnia rozpoczniemy ETAP TRZECI. Do 27 czerwca będziemy przyjmować wykonane zadania.

28 czerwca zakończymy ETAP TRZECI. Zasady w nim będą troszkę inne, ale podobne jak w etapie drugim. Tego dnia ukaże się lista osób zakwalifikowanych do finału. Więcej informacji w następnym poście.

Nie będę przedłużać. Czas na przedstawienie wam waszych nauczycielek!
INVISIBLE – Fantazja, Oblivate
KASS – Desari, Ginny, Trve Sezam
LOTUS – Natx, Amnezja
PRETTYSMILEX - Blanche, Glownoxshadow
RENFRI – Bella, Naailee
TINY FOX – Alexxa, Lulu
Na konferencji z uczennicami, każdy dostanie kontakt do nauczycielki. Powodzenia!

9 komentarzy:

 1. Yeah! Już nie mogę się doczekać zadania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tak samo ;) jestem ciekawa co to będzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też. :3 Umieram z ciekawości. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie, dlaczego zostałam zdyskwalifikowana? Żadnej wiadomości nie dostałam... A nawet gdyby to zaproszenia zostały wysłane dopiero 38 minut po dodaniu tego posta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaproszenia zostały wysłane do uczestniczek w piątek bodajże. Do wszystkich, do Ciebie również. Skoro nie było od Ciebie odzewu, to sądziłyśmy, że zrezygnowałaś. Bo był wcześniej post o tym, że potrzebny jest kontakt do uczestników, bo będzie robiona konferencja. Poza tym z tego co wiem to Shandie pisała do Ciebie na gg przed utworzeniem konferencji.

   Usuń
 5. Podpinam się pod dziewczyny.
  Już nie mogę się doczekać...

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć
  Chciała bym poinformować iż World of Graphic zostaje zawieszone do końca czerwca
  wracamy ponownie w Lipcu pod nową nazwą

  OdpowiedzUsuń
 7. A mnie nie ma. :/ Nie dostałam nic na gmail, ani skype... :(

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »