7 lip 2015

Przegląd dodatków graficznych

(c) Lotus, Follow the Flame
Witam w kolejnym przeglądzie dodatków ;) jak tam maturzyści? Wszyscy zdaliście? :D W mojej szkole nie zdało 30 osób... Ale to nie byłam ja, nawet pewna osoba mnie nazwała robotem za procent z majmy :D a teraz mam nadzieję się dostać, tak, gdzie chcę... uff, trzymajcie kciuki >D
Czy tylko ja się tak nudzę w wakacje, a mimo to nie chce mi się nic robić? Ale mimo wszystko nawet udało mi się skończyć ostatni rysunek. Gdyby kogoś to interesowało, to zapraszam na dA.
A dzisiaj przegląd z dwóch tygodni, ponieważ tydzień temu o nim zapomniałam, ale to chyba słusznie, bo znów nie miałabym z czego go zrobić... a przecież są wakacje. No ale cóż, może później będzie lepiej, wierzę w Was ;) Ale mimo wszystko zapraszam!

Tekstury:


(c) Jane, Szablon Caffee

(c) Lotus, Follow the Flame

(c) Ariana, Starved Souls

(c) Invisible, Unfaithful Heaven
Wszystkie z powyższych tekstur zachwyciły mnie starannością wykonania i połączeniem kolorów. Bardzo lubię, gdy łączy się kolory niby zupełnie do siebie niepasujące.Brawa dla dziewczyn ;)

Koloryzacje:


(c) Night Ingale, Fantastic Graphic

(c) Dakota, Blood Bonds

(c) Lotus, Follow the Flame

(c) Jane, Szablon Caffee

(c) Natx, Lost Souls

(c) Ariana, Starved Souls
Sama staram się tworzyć koloryzacje, gdzie zmiana kolorów odgrywa najważniejszą rolę, i być może dlatego wybieram do przeglądów zawsze koloryzacje, gdzie kolory nabierają totalnie innej barwy po ich użyciu, Wiem, że dają one świetne efekty, gdyż często z takowych korzystam :)

Stocki:


(c) Orbitka, Szablonovo

(c) Selly, Natt Liv

(c) Dakota, Blood Bonds

(c) Invisible, Unfaithful Heaven
A tutaj mamy garstkę stocków, które z pewnością możemy wykorzystać w naszych najnowszych pracach :D

To dzisiaj byłoby na tyle, myślę, że taka ilość dodatków, ale co dwa tygodnie to lepsza opcja, niż 2-3 recenzje co tydzień.

3 komentarze:

 1. Wooo jaki świetny przegląd! Niesamowite tekstury *_* Lecę pobrać. Naprawdę podziwiam ludzi, którzy robią je tak perfekcyjnie *_*

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej!
  Nie wiem, gdzie tutaj dać ogłoszenie, więc myślę, że nie obrazicie się, jeśli podam je tutaj :)
  Button reklamujący imprezę: http://funkyimg.com/i/YVTa.png
  "Już 13 lipca (po południu) na GdM pojawi się pierwsza mini impreza! Mam nadzieję, że blog powróci do żywych, dlatego przewiduję kilka dodatków, żeby Was udobruchać :) Serdecznie zapraszam!"

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy uaktualnicie spis blogów? czekam z niecierpliwością :>

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »