15 lip 2015

Przegląd dodatków graficznych

(c) Lotus, Follow the Flame
Witajcie w przeglądzie dodatków graficznych. Notka niestety spóźniona, z przyczyn technicznych, a dokładniej z moich problemów z internetem. Wczoraj nie chodziła mi żadna strona poza Googlami i Facebookiem, nawet Google Mapy, a co dopiero mówić o Bloggerze. Ale dzisiaj przybywam tutaj ze świeżymy materiałami. A co u mnie? Jestem bardzo zadowolona, gdyż dostałam się na dwie uczelnie, na jakie chciałam się dostać, mianowicie na Politechnikę Warszawską oraz Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie, więc odebrałam swoją nagrodę za trzyletnie tyranie z matmą i Kasiunią.
Ok, a wracając jeszcze raz do tematu przeglądu, to dzisiaj pokuszę się o dłuższe opisy, także zapraszam!Tekstury:


(c) Ariana, Starved Souls
Tekstury są świetne. Podobają mi się stocki, jakie zostały użyte przy ich wykonaniu, ciekawie komponują się te deltoidy z patternem, dla mnie bomba :D

Koloryzacje:


(c) Fantazja, Magic Breath
 Fantazja stworzyła lekką, ale bardzo udaną koloryzację. Nie zawsze trzeba drastycznych zmian kolorów i kontrastów, by stworzyć coś ciastowego. Ta koloryzacja delikatnie usuwa niedoskonałości ze zdjęcia, moim zdaniem świetnie będzie się nadawała jako baza.


(c) Lotus, Follow the Flame
A tutaj z kolei mamy, lekką zmianę kolorów, na bardziej pastelowe. Te filtry koloryzujące nadają obrazkowi wrażenia kruchości, a więc na pewno doskonale sprawdzi się na Waszych nagłówkach.(c) Ariana, Starved Souls
 Ariana poszła tutaj na całość i postanowiła zabawić się z kolorami. Mamy tutaj totalnie odjechane zmiany kolorystyki, a ja... bardzo takie zabiegi lubię. No i myślę, że Wam na pewno też się one spodobają.(c) PrettySmilex
PrettySmilex przy tworzeniu tych koloryzacji zadbała o to, by wyglądały one nieziemsko. Najbardziej podobają mi się zabiegi dotyczące cieni i półtonów, sprawiają, że obrazek nie przybiera łatki nudnego ;)


(c) December Dayt, Graphice Du Monde
Z kolei tutaj graficzka stworzyła coś na miarę delikatnej koloryzacji, zawierającej jedynie lekkie zmiany kolorów na te pastelowe, i wyszło jej to... genialnie. Zatem dlatego wybrałam tę koloryzację do przeglądu.


Pliki PSD:


(c) Ariana, Starved Souls
Plik PSD - czyli moim zdaniem, najlepsza forma nauki dla początkujących  grafików.


Extra paczki:(c) Lotus, Follow the Flame
A to są właśnie największe perełki tego przeglądu, super paczki od Lotus. Zawierają one na prawdę bardzo dużo wszelakich dodatków i grzechem byłoby ich nie posiąść. A dostaje się je za tak niewiele, wystarczyło zaobserwować bloga i wstawić button urodzinowy do swojej notki.

Stocki:


(c) Fawless, Land of Grafic
A stocki, jak zawsze dobrą rzeczą są. Nigdy nie wiadomo, co i kiedy będzie nam potrzebne, także warto pobierać każą paczuszkę :D

Na dzisiaj to tyle. Mam nadzieję, że wybrałam dla Was najciekawsze rzeczy i Wam się przydadzą ;) a tymczasem do zobaczenia za tydzień, tym razem we wtorek :D

5 komentarzy:

 1. Bardzo proszę o umieszczenie tego ogłoszenia: "Już za dwa dni (18 lipca) blog Rose Perdu obchodzić będzie swoje 3 urodziny. Z tej okazji zapraszam wszystkich o godzinie 20 na imprezę graficzną."
  i dołączenie tego banneru: http://1.bp.blogspot.com/-Xqm48Y1a6sQ/VZkuQ0_YZXI/AAAAAAAACpE/RQ8yjSRqf8Y/s1600/banner2.png

  Z góry dziękuję.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze jakbym mogła prosić o zalinkowanie nazwy bloga :)
   Dziękuję :)

   Usuń
 2. Chciałabym poinformować, że World of Graphic: Świat Grafiki powróćił pod nową nazwą Hell's of Graphic: Piekielna Grafika i adresem: http://hellsgraphic.blogspot.com/
  Prosze również o umieszczenie ogłoszenia
  World of Graphic powraca pod nową nazwą: Hell's of Graphic: Piekielna Grafika i ma dla was już w te niedziele wieczorem otwierającą notke znajdziecie w niej dużo nowej grafiki a wszzystko pod tematem filmów romantycznych. Serdecznie zapraszamy. Obiecujemy również dużo niespodzianek!!
  button: http://funkyimg.com/i/ZcJa.png
  dziękuje!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Informuję,że mój blog jest tymczasowo zawieszony z powodu remontu :)
  http://bleeding-through.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »