29 lip 2015

Przegląd dodatków graficznych

(c) Stray Heart, Unfaithful Heaven
Witajcie wszyscy w przeglądzie z ostatnich 7 dni. Aż mi się nie chce wierzyć, że to już koniec lipca DDDDD: Przez ostatnie dni nie robiłam nic produktywnego. Byłam tylko w piątek na 18-nastce i wróciłam trzeźwa (pomimo ruskiej wódki xD), a dzisiaj nawet wyszłam z domu i jestem z siebie z tego powodu dumna. Hmmm, okej. Ummm, miałam pojutrze jechać na Woodstock, ale niestety pewne osoby mi to uprzykrzyły własnym wyjazdem na niego. Koniec plecenia durnot. Zapraszam na przegląd. Ubogi, ale chyba jakaś wybredność + mała ilość dodatków z Waszej strony na to wpłynęła.


Tekstury:


(c) Luna, Graphic Catchers Illusion
Tekstury bardzo mi się spodobały, pomimo tego, że mają wiele stocków w sobie, to jednak nie wydają się zagracone. Także moim zdaniem bardzo na plus. Atutem jest to, że są one czarno-białe, także na wielu kryciach warstw będą ciekawie wyglądały.


Koloryzacje:


(c) Lotus, Follow the Flame
Lotus, jak zawsze robi świetne rzeczy. W tym wydaniu podoba mi się barwa cienia i podświetleń. Świetnie dobrane kolory!


(c) Misao, Natt Liv
Misao na prawdę zaszalała z kolorami. Szczególnie w drugiej koloryzacji. Bardzo lubię takie wszechstronne połączenia kolorów, a tutaj właśnie się one znalazły. Jedynie mogę pogratulować!


Pliki PSD:


(c) Allison, Rosalaines
Plik PSD do nauki sygnatur, dla tych początkujących grafików, o których zawsze staramy sie zadbać :D


Stocki:


(c) Lynx, Graphic Valley
O, coś w takiej oprawie, to na prawdę wspaniałość. Można tego użyć dosłownie do wszystkiego, bo ma szerokie zastosowania. Od tekstur do nagłówków.

(c) Breath, Diaphanerose

(c) Azulmez, Unfaithful Heaven
(c) Fantazja, Natt Liv
(c) Selly, Natt Liv
A reszta to świeże paczki stocków, których nigdy za wiele!

To na dzisiaj tyle. Chyba jednak przesadziłam z tym określeniem "mało", no ale... bywało więcej.

4 komentarze:

 1. Dzięki za opublikowanie ogłoszenia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez spiny Desi. Po prostu żadna z nas nie miała czasu na to. Nie tylko Twoje ogłoszenie czeka na publikację.

   Usuń
 2. Cześć, mam pytanie. Czy wchodzicie na wszystkie blogi i oglądacie prace, czy tylko na wybrane? Bo często w przeglądach są te same osoby i mam wrażenie, że nie dajecie szansy innym, którzy robią naprawdę fajne prace.
  Nie chcę tu nikogo urazić, ale takie mam odczucie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że przeglądamy wszystkie blogi, które w danym tygodniu dodały notki. Jeśli na jakimś blogu notki nie były publikowane np. od 2 tygodni, to na taki blog już nie wchodzimy. W końcu są to "Przeglądy tygodnia" oraz "Przeglądy dodatków graficznych" (te znowu są robione albo co tydzień albo co dwa tygodnie).
   Poza tym... Zawsze istnieje możliwość zgłoszenia prac, które Ci się podobają. Szczegóły znajdziesz po prawej stronie w ogłoszeniach.

   Usuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »