12 lip 2015

Przegląd Tygodnia

(c)Dakota/bloodbonds

Hej wszystkim! Dzisiaj to ja (Natx) wzięłam się za Przegląd Tygodnia :) Prace są z okresu od 5.07 do 11.07. Z góry chcę przeprosić za tak małą ilość wybranych prac. Według mnie było naprawdę mało notek i nie doszukałam się wielu prac. Oczywiście mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam w tym momencie. Postarałam się mimo wszystko wybrać kilka prac. Mam nadzieję, że w przyszłym przeglądzie będzie ich więcej. A teraz cóż... Enjoy it!


Sygnatury:
Według mnie sygnaturka jest wykonana w bardzo ciekawy sposób. Nie ma może zbyt wielu elementów, ale oczy dużej modelki przyciągnęły mnie od razu. Wcale nie bawiłam się w kto pierwszy mrugnie... xD Koloryzacja jest świetna. Pięknie podkreśla detale kolorystyczne pracy :)

Tiny! Odwaliłaś kawał dobrej roboty :) Sygna jest bardzo minimalistyczna, ale ruchome gałązki bardzo przyciągają uwagę odbiorcy! Mam wrażenie, jakby powiała zimna bryza morska :D

Hm... co ja mogłabym tu powiedzieć. Bardzo podoba mi się wykorzystanie popularnej ostatnio opcji "wykluczenia". Poza tym koloryzacja i napis są naprawdę ciekawe :) Moje pierwsze skojarzenie, kiedy patrzę na tę pracę to: słodkość. Nie mam zielonego pojęcia czemu, więc nie pytajcie :P

Kolejna wspaniała sygnaturka w wykonaniu Liska. Uwielbiam twoje kompozycje w pracach. Za każdym razem zaskakujesz mnie jeszcze bardziej!

Nagłówki:
Na tej pracy widać, że autorka odleciała w zwariowane kolory. I to mi się podoba! Praca dzięki temu nie jest nudna i w sumie nie tylko dzięki temu. Kompozycja stocków jest po prostu boska! Nie mogłam nie pokazać wam tak wspaniałego nagłówka :)

Dakota zabrała nas do świata pełnego grozy i mroku. Spodobała mi się ta tajemniczość w pracy. Aż ciarki mnie przechodzą, gdy patrzę na całość. Gratuluję wspaniałego pokierowania emocjami podczas odbioru nagłówka przez czytelnika!

Ikonki:
(c)prettysmilex
Ikonki prettysmilex są po prostu genialne! Uwielbiam połączenie czerni, bieli i jakiegoś żywego koloru! Bardzo ciekawy pomysł na te małe wspaniałe ikonki :)

Szablony:
Kiedy tylko otworzyłam podgląd szablonu amnezji, od razu wbiło mnie w fotel! Nagłówek zamroził mi krew w żyłach, a CSS zwyczajnie wywołał banana na moich ustach. Ach ten kochany efekt 3D :)

Kolejna praca Liska w przeglądzie. Jednak tylko spójrzcie jaka! Szablon Tiny po prostu zaraża pozytywną energią! Te kolory... no cud, miód i malinka! Czyste lato :) Jestem bardzo zachwycona kodami. Są niby proste, ale za to jakie efektowne! Kłaniam się nisko :D
I to wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że przegląd mimo małej ilości prac - przypadł wam do gustu.
Pozdrawiam serdecznie!
Natx 

3 komentarze:

 1. Ojej! Aż dwie moje prace zostały wyróżnione. Jest mi bardzo miło <3 Od razu w oko mi wpadły ikony! Świetnie wykonane :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wysłałam nominację do przeglądu, więc czemu ta praca się nie pojawiła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja jestem w zastępstwie i nie mam do tego dostępu :/

   Usuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »