7 sie 2015

TOP5 Invisible

 
(c) Invisible

W ten piątek możecie zobaczyć, które prace mają szczególne znaczenie dla Invisible! Autorka udziela się na Zaczarowanych Szablonach, Unfaithful Heaven oraz Graphic Poison. Aktualnie prowadzi w naszej sondzie na TOP10 Grafików Lata 2015 :D

http://funkyimg.com/i/UDyQ.png

Na pierwszy ogień daje szablon, który robiłam już jakiś czas temu na zamówienie, a jednak wciąż mi się w jakiś sposób podoba. Lubię czarno-białe kolory z domieszką czerwieni, fioletów czy innych kolorów. A dodatkowo w tym szablonie jest jeszcze wzorek, który bardzo lubię.


http://funkyimg.com/i/YPEn.png

Kolejna będzie tapeta, którą wykonałam na wyzwanie na forum WoB. Z początku kiedy ją robiłam to jakoś nie miałam na nią pomysłu, a potem... coś mnie pokierowało i wyszło coś takiego. Myślę, że jest to jedna z tych prac, do których się wraca. Na przestrzeni czasu, kiedy oglądam moje stare prace to są tam takie, które pamiętam i mam do nich sentyment. Myślę, że ta tapeta będzie właśnie taką pracą.


http://funkyimg.com/i/UVY7.png

Bash i Kenna. Reign ♥
Kolejna praca, którą robiłam na wyzwanie. Lubię w niej zdecydowanie kolorystykę. *No i tematykę oczywiście*


http://funkyimg.com/i/ZMRF.png

W tej pracy natomiast podoba mi się kompozycja. Jest taka nieskomplikowana. To jedna z tych prac, która była wykonana na szybko, a mimo to nie trafiła do kosza, bo mi się spodobała. *A tak, jest trochę takich prac, które do tego kosza trafia.*


http://funkyimg.com/i/ZMRG.png

No tak, nie mogło tu zabraknąć tego nagłówka. Pamiętam, że się z nim trochę użerałam, ale ostatecznie efekt mi się spodobał. Jest to dość prosty nagłówek, a jednak coś tam na nim jest. *Jeśli to ma sens.*


Jeju, zakochałam się w tej tapecie normalnie! A wam, która praca najbardziej przypadła do gustu? :)

Zacznę od końca. Nagłówek z Ellie jest świetnie zrobiony, dopracowany w każdym calu. Praca wyżej, jest bardzo klimatyczna, nie można oderwać od niej wzroku ;-). Serialu Reign nie znam, jednak ten nagłówek zachęca do zapoznania się z nim :D.  Mój abolutny faworyt z top5 Invisible, to własnie ta tapeta. Bardzo, bardzo, bardzo ale to bardzo mi się podoba :D No cudowna jest! Szablon równie świetnie się prezentuje.

Invisible wybrała naprawdę fajne prace. A jak jest z wami? Macie swojego ulubieńca wśród prac tej graficzki? ;-)

3 komentarze:

  1. Tapeta absolutnie wygrywa jak dla mnie! Z chęcią bym sobie coś takiego ustawiłam na moim pulpicie. Oprócz jej ostatni nagłówek też zwrócił moją uwagę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak dla mnie również tapeta miażdży. ;D

    OdpowiedzUsuń
  3. Najbardziej spodobała mi się tapeta i ostatni nagłówek <3 Prześliczne♥

    OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »