14 sie 2015

TOP5 Tiny Fox

(c) Tiny Fox

Dzisiaj mamy piątek, więc przyszedł czas na TOP5! Tym razem do projektu zaprosiłam Tiny Fox, która jest autorką bloga Graphic Foxes.

http://funkyimg.com/i/212At.png

Na pierwszy ogień pójdzie szablon, bo to forma pracy, która zazwyczaj najmniej mi się podobają. Ten zdecydowanie jest jednym z lepszych, jakie zrobiłam, siedziałam nad nim okropnie długo, ale wydaje mi się, że efekt jest zadowalający. Bardzo podobają mi się kolory i skromne tło pod gadżetami, które jednak dodaje dużo efektu :)


http://funkyimg.com/i/212Az.png

Nie mam pojęcia jakim cudem wyczarowałam ten nagłówek, ale bardzo mi się podoba. Nie ma w nim dużo rzeczy, a mimo to wydaje się być pełny. Osobiście jestem fanką prac w których jedna postać jest kolorowa, a reszta czarno biała, dlatego ta praca podoba mi się jeszcze bardziej c:


http://funkyimg.com/i/212AN.gif

Ta sygnatura jest bardzo minimalistyczna, ale ma w sobie to coś, co urzekło mnie do tego stopnia, że zapisałam ją sobie nawet na telefonie i wpatruję się w nią wiecznie, kiedy zdarza mi się przeglądać galerię. Kocham piosenkę, której fragment na niej widnieje, uwielbiam tego pana... i jakoś tak wyszło.


http://funkyimg.com/i/212Bd.png

Czas na mój pierwszy baner. Muszę przyznać, że perspektywa zrobienia czegoś na takim cienkim pasku wydawała mi się być bardzo trudna, ale jakoś temu podołałam. Ten podoba mi się niesamowicie, wszystko na nim tak do siebie pasuje i jest takie delikatne. Muszę przyznać, że jestem z siebie dumna c:


http://funkyimg.com/i/212By.png

Ostatnią pracą, jaką wybrałam jest baner, który skończyłam przed chwilą. Inspirowałam się piosenką mojej ukochanej Lany Del Rey i wyszło coś, czym byłabym w stanie wytapetować swój pokój. Jestem z niego naprawdę zadowolona, przedstawia klimat, który odczuwam słuchając piosenek wokalistki.

Wowowowoow, te dwa ostatnie banerki, to moi faworyci :D Wszystkie prace są świetne, jednak te dwie najbardziej mi się podobają. 

Pierwszy szablon jest świetnie dopracowany, nie ma różnicy poziomów między nagłówkiem a CSS'em. Drugi nagłówek, cudowny, uwielbiam jego kompozycję oraz kolorki. Jednak mam jedno malutkie "ale", a mianowicie, ta biedronka! Haha, niby nie pozorna a bardzo rzuca mi się w oczy :p. Sygnatura gif tak jak poprzednie prace jest ładnie wykonana. I gwiazdy tego piątku, czyli banery! Obydwa banary są świetnie wykonane i mają cudowną kompozycję. Kiedy się na nie patrzy, z łatwością można wczuć się w ich klimat. Jestem oczarowana!

A wam jakie prace podobają się najbardziej? :)

4 komentarze:

 1. No tak, uwielbiam Hayley, więc i nagłówek jest tutaj moim ulubionym. :3
  Podziwiam twóczość Liska, naprawdę jest na co popatrzeć. Widać, że autorka dobrze się czuje z tym, co robi i wie, co się jej podoba. Ja osobiście potrafię spędzić przy jej kolejnych notkach naprawdę sporo czasu, a i tak często nie potrafię ustalić jakiejś hierarchii i od razu rzuciłabym się na wszystkie jej dzieła po prostu. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym poprosić o umieszczenie na katalogu naszego ogłoszenia.

  Blog: wioskaszablonow.blogspot.com
  Button: http://funkyimg.com/i/219oV.png
  Treść: Wioska przypomina o naborze!

  Z góry dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Lisek i jego Top5 to i moje Top5. ♥ Prawda jest taka, że czegokolwiek byś nie wybrała, wszystko by mi się spodobało. ;) Ale tutaj jestem w stanie wybrać faworytów - dwa bannerki. A co do szablonu to racja, że to niepozorne tło dodaje mu klimatu ;).

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »