21 sie 2015

TOP5 Zielonego Kociaka


(c) Zielony Kociak

W tym tygodniu przedstawiam TOP5 Zielonego Kociaka. Graficzka tworzy i jest jedną z trzech administratorek na Pandzie :)


Zaczniemy od mojego pierwszego eksperymentu z animacją w Photoshopie. Sygnaturka to staruszka, ale podoba mi się do tej pory. Wydaje mi się, że fajnie oddałam w kolorystyce klimat serii Iron Man. ;)


Natchnął mnie vector z Freepika, który natychmiast porwałam. Dumałam nad nim i dumałam zastanawiając się co z nim zrobić... Pojawił się w końcu cień pomysłu, a później jakoś poszło. Podoba mi się, że mimo pstrokatej kolorystyki, ten szablon nie wyszedł zanadto kiczowato.


O, to naprawdę stare dzieło jest. Zrobiłam je jakoś na początku 2014 roku... Albo pod koniec 2013. Nie pamiętam już do końca. Jeden z pierwszych moich szablonów na blogspot, a szczerze mówiąc dalej mi się podoba. Pamiętam jak się przy nim starałam, jak walczyłam z border-image... Do tej pory jestem zadowolona z efektu!

Półkafelkowy szablon. Jeden z moich ostatnich. Minimalistyczny, ale dopracowany. Siedziałam przed nim kilka dni, starając się po urlopie wrócić na stare śmieci. Z efektu jestem zadowolona.


Zamówienie, które nie przysporzyło mi zbyt wielu kłopotów. Dość szybko przeforsowałam u zamawiającej swój pomysł z subtelnym gifem w nagłówku. Potem poszło już jak z płatka.


Uwielbiam jeansowy szablon! I efekt stron po najechaniu w ostatnim szablonie ♥♥♥

Pierwsza sygnaturka jest niezwykle klimatyczna, od razu czuć tutaj tą technologiczną część Iron Mana <3 Drugi szablon jest genialny. Typowo komiksowy styl, barrrrrdzo mi się podoba. Trzecia praca, chyba od zawsze miałam ją w pamięci szczerze mówiąc, kiedy myślałam o szablonach Kociaka :D Od samego początku mi się podobała i wiem jakie to męczące z tym obrazkiem w ramce, więc doceniam efekt końcowy <3 Jeansowy szablon jest dopracowany po ostatni selektor. Naprawdę dobra robota! Ostatnia pracka zachwyciła mnie stronami i klimatem. ♥♥

A wam, która praca najbardziej się podoba? :)

3 komentarze:

  1. Nie chcę, ale muszę prosić o przeniesienie bloga AB CITY do kategorii prywatne, gdyż zostałam na nim sama :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Podobają mi się wszystkie kociakowe szablony, tak samo sygnatura, jednak mimo wszystko ostatni szablon skradł moje serducho od pierwszego wejrzenia i już od dawna oddać nie chce. Cóż począć.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki za możliwość wyboru moich ulubionych prac. Przyznam, że przysporzyło mi to problemów, ale dzięki temu mogłam powrócić do swoich starszych dzieł, co było nieco nostalgiczne. :)

    OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »