6 gru 2015

Informacjowo

Hej, hej.

Widzicie, zaszły tutaj małe zmiany. A raczej nadal zachodzą. I nie chodzi tutaj tylko o wygląd! Już na początku chcę z całego serduszka podziękować Rinne za nową, ale też za starą szatę bloga :D Wprowadziła do niej małe poprawki, być może wprowadzi jeszcze kolejne, wszystko zależy od niej. Jeśli coś wam nie działa, nie gra, przeszkadza.. napiszcie w komentarzu o co chodzi, postaramy się to naprawić.

Miesiąc grudzień będzie zupełnie inny, niż pozostałe miesiące. Nie będą pojawiać się przeglądy dodatków, ani przeglądy tygodnia. Mamy w planach świąteczny artykuł, nie-wywiad, konkursy i ogromny, świąteczny przegląd prac, może nawet i dodatków. Wszystko wyjdzie w praniu.

Dodałam zaległe blogi do spisów, postaram się w najbliższym czasie jeszcze raz je przeglądnąć, niektóre z nich powinny się znaleźć w kategorii "zawieszone" już od pewnego czasu.

Obiecałam wam zmiany - proszę bardzo!
Bądźcie cierpliwi, na serio wygląda to jak świąteczne porządki (na przykład jak u mnie w szafie).12 komentarzy:

 1. Już nie mogę się doczekać! ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że uda się trochę rozruszać na katalogu i ogólnie blogosferze, bo jest straszny zastój. Wygląd super, od razu zgłaszam, że bałwanek na dole zasłania archiwum i nie mogę z niego korzystać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja się zastanawiam, czy archiwum jest komuś potrzebne.. xD

   Usuń
  2. Archiwum jest potrzebne!

   + u mnie nie widać w ogóle napisów w etykietach na dole, a lubię z nich korzystać, więc są równie potrzebne co archiwum :D

   Usuń
  3. Jak to etykiet nie widać? o.O Możesz podesłać screena?

   Usuń
  4. Teraz już jest okej, ale wcześniej kolor czcionki był ten sam, co tła :)

   Usuń
 3. Hej, chciałabym dodać ogłoszenie.
  Bajkowe Szablony mają zaszczyt zaprosić wszystkich na imprezę graficzną, która odbędzie się 20 grudnia w godzinach wieczornych. Tuż przed świętami można wpaść do nas i zgarnąć któryś ze świątecznych szablonów.
  Osoby, które dodadzą na swoich blogach button, mogą liczyć na paczkę niespodziankę.

  Button: http://i.imgur.com/3mRAk0L.png?1

  Pozdrawiam i dziękuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o dodanie ogłoszenia:

  http://funkyimg.com/i/25pk6.png
  Na Graphic Valley trwa nabór! Najważniejsze informacje znajdziecie na blogu (link: http://graphic-valley.blogspot.com/).

  OdpowiedzUsuń
 5. Poproszę o opublikowanie ogłoszenia.
  Zdjęcie: http://funkyimg.com/i/252k6.png
  Przed wami druga część Współpracy z Pandą! Wchodźcie na Panda Graphics (link: panda-graphics.blogspot.com) i weźcie udział w zabawie przygotowanej specjalnie na święta!

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »