9 mar 2016

Przegląd dodatków graficznych

Witajcie kochani. Dawno nie było przeglądu. Wiem. Nie było mnie, gdyż uczelnia dała mi popalić, no i ogólnie grudzień chcieliśmy zrobić taki inny. Ale od marca wracamy ze wszystkim do normalności dodając nowe pomysły. Ten przegląd jest z większego zakresu czasu, gdyż przeglądając notki z ostatniego tygodnia stwierdziłam, że byłoby zbyt goło i niewesoło.
Dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo wyczerpujący, połowę przespałam. A jak tam dzień kobiet? Co dostałyście od swoich? Ja już wczoraj dostałam cały bukiet zmutowanych badyli. Mój gniot chciał być pierwszy, to i był xD
Dobsz, zapraszam na przegląd.

Tekstury:


(c) Forain, Lost Souls

(c) Jane, Szablono Sfera

(c) Lotus, Follow the Flame
Jak zwykle zwracałam największą uwagę na estetykę tekstur. Wszystkie tekstury powyżej zostały wykonane rzetelnie. Gwarantuje to, że będą odpowiednio prezentowały się na pracach.

Koloryzacje:(c) Lotus, Follow the Flame
(c) Jane, Szablono Sfera

(c) PrettySmilex
(c) Alexxa, My Little Dark Graphic
We wszystkich koloryzacjach powyżej najbardziej spodobał mi się dobór kolorów - a to jest właśnie najważniejsze. Te najbardziej ingerujące w kolory są moim zdaniem najlepsze, gdyż potrafią bardzo odmienić pracę.

Różnorodności:


(c) Jane, Szablon Cafee

(c) Ariana, Starved Souls

(c) Forain, Lost Souls

(c) PrettySmilex

Zrobiłam sobie oddzielną kategorię na to wszystko, co się znajduje powyżej, czyli speedarty, instrukcje, pliki PSD. Po co się rozdrabniać?... Powyżej zawarte są najlepsze perełki z tej dziedziny. Dowiecie się jak tworzyć grafikę na trzy sposoby - opis słowny, wizualizacja praktyczna i gotowa praca. Mając taki pokład pomocy nie sposób zrobić czegoś odpowiedniego :)
Szczególnie polecam ostatnią instrukcję. Bardzo pomocna, sama nawet korzystałam. Mamy tam gotowe kody na przegenialne efekty menu, o ile ktoś się zajmuje szablonami.


Stocki:


(c) Lotus, Follow the Flame

(c) Alexxa, My Little Dark Graphic

(c) Jane, Szablono Sfera
Pokłady nowych stocków do prac. Po dogłębnym ich przetrzepaniu można znaleźć interesujące kąski :D

To tyle na dzisiaj. Niestety nie wyrobiłam się już w 8 marca, ale to chyba kosmetyka. Zmienił nam się też rozkład notek, więc przeglądy dodatków nie będą się pojawiały co tydzień, ani co dwa. No ale mnie ujrzycie jeszcze pod koniec miesiąca w sekcji Najlepszego czytelnika. Także do zoba!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »