4 cze 2016

Podsumowanie miesiąca #3

Przepraszam Was za to opóźnienie z Podsumowaniem, ale tyle się przez te kilka ostatnich dni działo u mnie, że niestety się nie wyrobiłam. Niestety, ale sprawy osobiste zajęły mi sobą wszystkie myśli. Jednak przejdźmy już do właściwej treści Podsumowania miesiąca maja.

(c) Fantazja - fantazja-graphics

TAG czy Tak?
Nie wiem o co w tym akurat chodzi, ale zauważyłam, że na wielu blogach pojawia się tak zwane "otagownie". Z tego co zauważyłam, to wszystkie notki są związane z muzyką. Prace mają być związane z konkretnymi piosenkami. Jeśli się mylę, to mnie poprawicie. Ale mimo wszystko... Wydaję się to być niezłą zabawą. ;)

(c) Azulmez&Forain - allofme-szablony

Cóż to była za impreza!
W tym miesiącu blog Graphics Temptation obchodził pół roku. Z tego powodu, autorka bloga, Alessa Belikov zorganizowała imprezę graficzną. Jeśli do jeszcze do tej pory nie zajrzeliście tam, to teraz jest najwyższa pora na to!

(c) Alessa - graphics-temptation

Bo warto też zajrzeć...
Dziewczyny z Szablono Sfery wpadły na genialny pomysł na notki. O co chodzi? Od 20 maja, dziewczyny publikują notki a'la pamiętnik. Każda z nich ma siedem różnych tematów, które mają być opublikowane w siedmiu różnych notkach. Także całość na pewno potrwa jeszcze do końca czerwca. Polecam serdecznie, bo dziewczyny na prawdę starają się wykonując te prace.

(c) Inginia - szablono-sfera

Zawieszamy? Przenosimy się!
W tym miesiącu do grona zawieszonych blogów dołączyli:

Natomiast autorka bloga radosne-jak-slonce przenosi się na nowy blog o nazwie graphics-wonderful-thing.

(c) Konstelacja - unfaithful-heaven

Dołącz do grona Super Potworów!
Znowu Was uraczę tą jakże nudnawą informacją. Jeśli macie pomysły i trochę czasu, to zachęcam do dołączenia, do naszej zwariowanej rodzinki. Zapewniamy miłą, czasami niecodzienną i szaloną atmosferę. Poza tym będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje w Grafikosferze. Zaciekawiona/y? To aplikuj już teraz! Wystarczy, że klikniesz w górnym menu "Nabór", a dowiesz się więcej.

(c) Tiny Fox - graphic-foxes

Zapowiedzi przed... imprezowe!
Kilka blogów zapowiedziało w tym miesiącu imprezy na najbliższy miesiąc. Należą do nich
  • unfaithful-heaven obchodzi 3 urodziny, impreza odbędzie się 07.06.2016
  • scargraf obchodzi 2 urodziny, impreza odbędzie się 24.06.2016
  • follow-the-flame obchodzi 2 urodziny, impreza odbędzie się 01.07.2016
(c) Lotus - follow-the-flame

Nowi w naszym spisku
W tym miesiącu przybyło Was niewiele, bo tylko 6 blogów. W tej garstce znaleźli się:

(c) HANCHESTERIA - weathered-soul

I to by było chyba dzisiaj na tyle z mojej strony. Czekam na Wasze opinie oraz nowinki, jeśli o jakichś jeszcze nie wiem. A jeśli mimo wszystko chcecie wiedzieć, dlaczego doszło do takiego opóźnienia z notką, to... Zapraszam na mojego bloga, gdzie jest notka z wyjaśnieniem.

xoxo
kass :)

1 komentarz:

  1. O, tagi z muzyką. :D Renfri ostatnio mnie do tego zwyzywała... Znaczy nominowała. ^^ Świetna opcja zapoczątkowana przez obłędną prettyxsmilex. Wiesz, jest kilka podpunktów typu "piosenka, która cię opisuje", czy "piosenka, która sprawia, że jesteś smutna" i.. Po wyborze utworu machasz do tego sygnaturkę. ;D

    Ogólnie podsumowanie całkiem spoko, choć troszkę to niepokojące, że tak niewiele ostatnio się dzieje... ;<

    Kociak / Panda Graphics

    OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »