30 cze 2016

Podsumowanie miesiąca #4

Tym razem zaczynam wcześniej, takie postanowienie po tym, jak zaliczyłam wszystkie kolokwia na uczelni. Podsumowanie miesiąca czerwiec będzie nieco bardziej obszerne, przynajmniej mam taką nadzieję. Ale przejdźmy już do głównej części.
(c)Forain&Scar - scargraf

Cóż to była za impreza!
W tym miesiącu odbyło się kilka imprez graficznych. Swoje 3-cie urodziny obchodził blog, którego byłam jedną z założycielek... O jaki blog chodzi? Oczywiście o Unfaithful Heaven! Notka urodzinowa pojawiła się 11 czerwca, a dziewczyny dodały wiele wspaniałych prac, które wciąż zasługują na uwagę. Swoje 2-gie urodziny obchodził natomiast w tym miesiącu blog Scargraf, którego autorką jest Scar. Notka została dodana 15 czerwca. Również swoje 2-gie urodziny obchodził, dokładnie wczoraj, blog One Rehash. Natomiast dzisiaj, 30 czerwca, odbywa się impreza graficzna na blogu Land of Grafic.

(c)Erenae - unfaithful-heaven


TAG Muzyczny wciąż na TOPie!
Pisałam o tym w poprzednim podsumowaniu, ale patrząc na to, jak ta inicjatywa się rozrasta to warto o tym wspomnieć po raz kolejny. Całą zabawę rozpoczęła prettysmilex! Kolejne graficzki nominują następne osoby do wspólnej zabawy, która staję się niewątpliwie coraz bardziej popularna. O co w tym wszystkim chodzi? Jeśli jeszcze nie wiesz, to przede wszystkim chodzi o GRAFIKĘ! Tak, to jest podstawą tej zabawy, jednak chodzi również o inspirację jaką łapiemy dzięki muzyce. Prace mają być związane z konkretnymi piosenkami, które w jakiś sposób na nas wpływają.

(c)Evelyn - szablono-sfera

Jeśli jeszcze nie byłeś, to koniecznie zajrzyj...
Po raz kolejny pisze o akcji, jaką zapoczątkowały dziewczyny z Szablono Sfery. Dlaczego? Bo pamiętnikowe notki pojawiały się przez cały czerwiec! Jeśli nie mieliście okazji się z nimi zapoznać, to pora najwyższa to zmienić!

(c)Alessa - graphics-temptation

Dołącz do grona Super Potworów!
Znowu Was uraczę tą jakże nudnawą informacją. Jeśli macie pomysły i trochę czasu, to zachęcam do dołączenia, do naszej zwariowanej rodzinki. Zapewniamy miłą, czasami niecodzienną i szaloną atmosferę. Poza tym będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje w Grafikosferze. Zaciekawiona/y? To aplikuj już teraz! Wystarczy, że klikniesz w górnym menu "Nabór", a dowiesz się więcej.

(c)Forain - lost-souls-graphics

Zapowiedzi przed... imprezowe!
W najbliższym miesiącu imprezę graficzną organizuje:
 • follow-the-flame, które obchodzi 2 urodziny, impreza odbędzie się 01.07.2016
 • shandie-life, które obchodzi 2 urodziny, impreza odbędzie się 03.07.2016
 • graphic-valley, które obchodzi 1-wsze urodziny, impreza odbędzie się 07.07.2016
 • panda-graphics obchodzi swoje imieniny, a impreza odbędzie się 13.07.2016

(c)Tiny Fox - graphic-foxes

Nowi w naszym spisku
W tym miesiącu przybyło Was niewiele, bo tylko 4 blogi. W tej garstce znaleźli się:


(c)Little Alpha - a-b-city


Potwory są wszędzie...
Pamiętacie o naszym potworku mówiącym: "Pssst!"? Jeśli nie, to teraz krótkie przypomnienie o właśnie o nim. Tego potworka możecie znaleźć po prawej stronie naszego cudnego czatu. O co z tym chodzi? Nie raz było tak, że czytelnicy chcieli zamówić u nas na Katalogu szablon, bo sądzili, że to... Szabloniarnia! Od teraz, jeśli jakiś czytelnik będzie poszukiwał szablonu, będzie mógł o tym napisać właśnie w tym potworku. Dlatego też chciałabym prosić grafików, by zaglądali tam od czasu do czasu. Może akurat ktoś nie mógł do Was trafić, a wykonujecie prace o tematyce, która akurat danego czytelnika interesuje.
Ponad to, czy pamiętacie, że możecie nominować pracę do Przeglądu Potworów? Nie? No to właśnie wam o tym przypominam. Jeśli podoba wam się jakaś praca i chcielibyście, aby pojawiła się w przeglądzie to wystarczy ją nominować. Jak? Więcej informacji o tym w jaki sposób dokonać nominacji znajdziecie tutaj.I to by było tyle ode mnie na dzisiaj. Mam nadzieję, że podsumowanie wam się spodoba. Specjalnie zaczęłam je pisać kilka dni wcześniej, żeby was nie zawieść.
No to pozostaje mi jeszcze życzyć wam udanych, bezpiecznych, słonecznych (ale nie za gorących) wakacji!
Trzymajcie się cieplutko!

2 komentarze:

 1. Żeby nas nie zawieźć? A dokąd miałyśmy jechać? :D
  Mi to podsumowanie bardzo przypadło do gustu. :) Sporo konkretów, kilka ciekawostek. Mam nadzieję, że przez wakacje więcej będzie się działo w naszym graficznym świecie, a podsumowania będą jeszcze obszerniejsze. ^^

  Kociak [MRUwisko]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kicia... to wszystko przez to, że post kończyłam pisać przed meczem. Ahhh te wczorajsze emocje! :)

   Usuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »