1 cze 2016

Potworgala 2016

POTWORGALA
to świeży pomysł, który zrodził się w mojej głowie kilka dni temu. Nasza załoga miała duże wątpliwości co do niego, ale jednak zdecydowaliśmy, że warto spróbować nowych rzeczy. Jeśli się przyjmie - zastąpi eventy takie jak Najlepszy Grafik Lata/Zimy, czy też TOP10. Myślę, że moja wersja jest ciekawsza i jest przy niej więcej zabawy. Zauważyłam, że nasi czytelnicy lubią nominować i głosować, a graficy lubią być doceniani - sama wiem z doświadczenia, to bardzo motywuje.
Ale co to takiego w ogóle jest, ta cała Potworgala? Otóż można to śmiało porównywać z rozdaniem Oscarów za całoroczną pracę aktorów, tyle że tutaj chcemy nagrodzić w naszej blogosferze grafików, który przez cały rok wytrwale pracowali na zasłużony sobie tytuł.
Jeśli się to spodoba, prawdopodobnie dokonam wszelkich starań, żeby Potworgala odbywała się co roku w czerwcu. Mam nadzieję, że pomożecie mi ją udoskonalać i będzie się stawać coraz lepsza. Razem z Zielonym Kociakiem pracowałam nad kategoriami, w jakich można nominować grafików, za co bardzo dziękuję!

Potworna Nagroda Katalogu Graficznego 

Małe co nieco dla najukochańszego Potworka wyłonionego przez Redakcję Katalogu Graficznego. Za wsparcie, przyjaźń, aktywność i świetne graficzenie.
Brak możliwości nominowania oraz głosowania w tej kategorii.

Mistrz Grafiki

Ktoś wspomniał, że ONA dodała notkę? Już miękną ci nogi, a ślinka cieknie na myśl o zobaczeniu cudownej grafiki, którą publikowała. Talent, doświadczenie - to słowa definiujące Mistrza Grafiki.
W komentarzu napisz nick osoby którą nominujesz oraz link bloga (lub adresy blogów), pod którym można ją znaleźć.

Mistrz Kodowania

Z kodem jest w za pan brat. Nie, nie z Komitetem Obrony Demokracji, a z projektowaniem szablonów. CSS, HTML, JavaScript, czy jQuery nie są jej obce. Zawsze potrafi pozytywnie Cię zaskoczyć opublikowanym dizajnem. W końcu jest Mistrzem Kodowania.
W komentarzu napisz nick osoby którą nominujesz oraz link bloga (lub adresy blogów), pod którym można ją znaleźć.

Kreator Dodatków

Szukasz tekstury, koloryzacji, czy stocków? Twoja ścieżka zawsze wiedzie do tej osoby. Wiesz, że u niej znajdziesz wykonane profesjonalną ręką dodatki, dzięki którym fani zrzucą koszulki na widok Twoich prac.
W komentarzu napisz nick osoby którą nominujesz oraz link bloga (lub adresy blogów), pod którym można ją znaleźć.

Pracuś

Nigdy nie śpi. Ona pracuje. Jedną ręką pisze nowy kod do szablonu, a drugą już kończy swój nagłówek, bo wie, że już jutro ma opublikować dziesiątego w tym miesiącu posta. Co z tego, że dopiero pierwszy tydzień czerwca...
W komentarzu napisz nick osoby którą nominujesz, link bloga (lub adresy blogów), pod którym można ją znaleźć oraz uzasadnienie dlaczego właśnie ona powinna otrzymać ten tytuł.

Leniuch

(a może śmieszniej Obibok? To zabawne słowo xD)
Przeciwieństwo tej wyżej. Nikt jej już nie pamięta. Wszyscy przekręcają jej nick. Nic dziwnego, w końcu jej poprzedni post pojawił się w 1999 roku. Wiele już wiosen minęło... Niby ma czas, niby lubi graficzyć, ale... Nie chce jej się. Powstaje raz na jakiś czas niczym Feniks z popiołów częstując nas swoją twórczością. Prawdziwy z niej Leniuch.
W komentarzu napisz nick osoby którą nominujesz, link bloga (lub adresy blogów), pod którym można ją znaleźć oraz uzasadnienie dlaczego właśnie ona powinna otrzymać ten tytuł.

Junior

Nie ma jeszcze roczku, a jej twórczość już niejednokrotnie pojawiła się w Przeglądzie Potworków. Może nie ma doświadczenia, ale utalentowana z niej duszyczka. Junior to nagroda dla najlepiej zapowiadającego się młodego grafika.
W komentarzu napisz nick osoby którą nominujesz, link bloga (lub adresy blogów), pod którym można ją znaleźć oraz uzasadnienie dlaczego właśnie ona powinna otrzymać ten tytuł.

Jedyna w swoim rodzaju…

Dziewczyna ma swój styl i nie masz wątpliwości, że jej pracę rozpoznasz wszędzie. Nie podąża utartym schematem, nie korzysta z tutoriali. Wszystko robi bo swojemu i... Robi to dobrze. Bardzo dobrze. Wiesz o kim mówię? Tak, to w jej rękach powinna wylądować nagroda "Jedyna w swoim rodzaju".
W komentarzu napisz nick osoby którą nominujesz, link bloga (lub adresy blogów), pod którym można ją znaleźć oraz uzasadnienie dlaczego właśnie ona powinna otrzymać ten tytuł.

Huczna Impreza

Nagroda za event, który zapamiętasz jeszcze bardzo. Prawdziwy Woodstock i Opener grafikosfery. Świetna zabawa bez kaca na drugi dzień.
W komentarzu podaj link do bloga oraz adres imprezy, za którą nominujesz stronę w tej kategorii. Musiała się ona odbyć w przedziale czasowym od czerwca 2015 do dnia dzisiejszego.

Redaktorka Roku

Wchodzisz na Katalog Graficzny z nadzieją, że to właśnie ona coś publikowała? Po jej postach jeszcze przez długi czas zbierasz szczękę z podłogi. To właśnie ją powinieneś nominować do tego tytułu!
W komentarzu podaj nick nominowanej redaktorki. Uzasadnij swój wybór.


Oczywiście, aby wszystko sprawnie funkcjonowało, trzeba było stworzyć regulamin, do którego należy się stosować. W przeciwnym wypadku grozi to dyskwalifikacją z konkursu i rankingu!
REGULAMIN
1. Zabawa rozpoczyna się 01.06.2016 r. i będzie trwać do 18.06.2016 r.
2. Mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby i blogi należące do spisu Katalogu (wyjątek w kategorii Redaktorka Roku).
3. Aby wziąć udział, musisz zostać nominowany.
4. Każdy może nominować maksymalnie 3 osoby/imprezy w jednym komentarzu i w jednej kategorii w terminie 01-10.06 (prosimy o nie powtarzanie nominacji, jeśli pojawiła się już takowa)
5. Po zamknięciu nominacji pojawią się sondy, każda będzie dotyczyła oddzielnej kategorii. Głosowanie będzie trwać do 18.06.
6. Jeden grafik nie może wygrać w więcej niż jednej kategorii. Jeśli taka sytuacja się zdarzy, wygra osoba, która jest pod nim (tzn. uzbierała najwięcej głosów zaraz po tej osobie).
7. 19 czerwca zostaną ogłoszone wyniki i przyznane nagrody. Należy pamiętać, że uznajemy tylko pierwsze miejsca.
8. Możecie zachęcić swoich czytelników do nominowania (a później do głosowania w sondzie) poprzez udostępnienie adresu tego posta na swoich blogach. Zabronione jest wstawianie bezpośredniego linku do sondy.

Chcę podkreślić, że to nie jest konkurs, to coś w stylu eventu, gali. Więc nie może to być punktowane w rankingu jak w konkursie. W takim razie...
JAK TO SIĘ ODNOSI DO RANKINGU?
Mistrz Grafiki – 5pkt
Mistrz Kodowania – 5pkt
Kreator Dodatków – 5pkt
Pracuś – 4pkt
Junior – 4pkt
Jedyny w swoim rodzaju – 3pkt
Huczna impreza – 3pkt
Redaktorka Roku – 3pkt
Leniuch – 2pkt

NAGRODY
Nagrody będą przyznawane w postaci punktów do rankingu, nadania tytułu oraz Potworskarów.


NOMINACJE - ZAMKNIĘTE
NASTĘPNY ETAP

16 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. O! Nominacje! W sumie nawet ciekawy pomysł, zobaczymy co z tego wyniknie :)
  jedyna w swoim rodzaju - emergency (niepowtarzalny styl, rozpoznam go wszędzie!) [panda-graphics]
  mistrz kodowania - Agata (chyba nie muszę tłumaczyć, Agatka jest wszechstronnie 'umiejąca' :) css'y, html'e i jquery jej nie straszne) [wioskaszablonow]
  Tyle ode mnie.
  Pozdrawiam! ^.^

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy pomysł :)

  mistrz kodowania - jak wyżej, Agata, bo jej prace na Wiosce śledzę od... no od naprawdę długiego czasu. Szablony, które tworzy bronią się same, są dopracowane, zaskakujące, nie wieją nudą. Wchodząc na stronę widzisz, że to nie jest po prostu tło i obrazek, ale skonstruowany od A do Z szablon.[wioskaszablonow]
  Drugą moją propozycją jest Taylor a.k.a Karol. Także tworzy minimalistyczne szablony, ale nie przypominają one tych, które robi Agata. Są poukładane, symetryczne i widać, że włożono w nie dużo pracy. Widać, że zna się na tym, co robi. [panda-graphics]

  nie jestem Gombrowiczem z Panda Graphics

  OdpowiedzUsuń
 4. Jako osoba, która brała udział w tworzeniu tego posta miałam sporo czasu na zastanowienie się na kogo zagłosować. I muszę przyznać, że to było ciężkie zadanie. Jednak coś udało mi się wykminić... ;>

  Mistrz Grafiki - Renfri, emergency - panie z panda-graphics, Shandie - panienka z shandie-life.
  Mistrz Kodowania - Tyler (aka Karol) z panda-graphics; Rinne - rinne-tworzy;
  Kreator Dodatków - Agata - krol-trefl. Moim zdaniem jej dodatki są jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Patrzę na nie z uznaniem i pewnie niebawem nawiedzę jej bloga, by dokonać masowego pobiestwa.
  Pracuś - Tiny Fox z graphic-foxes. Nie znam drugiej osoby, która produkowałaby tak wiele, tak dobrych rzeczy. Regularne posty z pewnością świadczą o tym, że Lisia jest pracowita.
  Leniuch - Kiara Eira z panda-graphics, która dołączyła w nasze szeregi w listopadzie, a pierwszego posta dodała w maju. <3
  Junior - nie jestem Gombrowiczem oraz prudence, również z panda-graphics. Dziewczyny spisują się świetnie w graficznych warunkach choć tworzą od tak krótkiego czasu... :) Często trafiają do przeglądów, a ich prace w komentarzach są wychwalane pod niebiosa. Czy może być lepszy argument..?
  Jedyna w swoim rodzaju - stanowczo Fantazja z Fantazja-Graphics. :) Jej prace rozpoznam wszędzie. Oryginalna, wyjątkowa... Nie do pomylenia.
  Huczna impreza - to właściwie seria imprez z panda-graphics (Współpraca z Pandą) rozpoczęta w 29 lipca 2015 - http://panda-graphics.blogspot.com/search/label/Wsp%C3%B3%C5%82praca%20z%20Pand%C4%85%21 - chyba większej i zajebistszej zabawy nie było. :D
  Redaktorka Roku - Shandie i Kass, które trzymają w tych swoich chudziutkich ramionkach nas wszystkie w kupie. :)


  Zielony Kociak / MRUwisko

  OdpowiedzUsuń
 5. Oprócz dwóch kategorii wyżej, do których została nominowana Agata, myślę, że zasługuje ona też na tytuł Pracusia - widać to szczególnie "od środka", ciągle nowe pomysły, ciągle coś do zrobienia :D [Wioska Szablonów i Król Trefl]

  Mrs Black [WioskaSzablonów]

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł, pozwolę sobie nominować moje potworki <3

  Mistrz Grafiki Erenae z bloga Unfaithful Heaven
  Mistrz Kodowania Zielony kociak z bloga MRUwisko
  Kreator Dodatków Lotus z bloga Follow The Flame

  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Mistrz Grafiki - December Dayt.

  Chciałem też nominować do czegoś Gombro, ale ona się do niczego nie nadaje >:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Mistrz grafiki Scar z bloga Scargraf
  Mistrz kodowania Prettysmilex z bloga Prettysmilex
  Pracuś Rinne z bloga Rinne tworzy – wystarczy spojrzeć na szablon główny tutaj i na jej blogu, wszystko dopracowuje do perfekcji, zawsze jest w kontakcie, a na Facebooku często wrzuca aktualizacje swoich projektów. Według mnie idealnie wpasowuje się w tę kategorię!

  Świetny pomysł z tą galą, mam nadzieję, że wszystko wypali i będziemy ją powtarzać co rok :)

  Alessa
  Graphics Temptation

  OdpowiedzUsuń
 9. Mistrz Grafiki: Ariana z Starved Souls & Tiny Fox z Graphic Foxes, w obu przypadkach mamy do czynienia z pięknymi grafikami.
  Mistrz Kodowania: Luna z Luna Graphic, jej szablony bronią się same.
  Kreator Dodatków: Ariana & Carllton (o ile jest w spisie, bo nie wiem). Myślę, że są wsparciem dla całej grafikosfery.
  Leniuch: grabarz z WioskiSzablonów, szablon raz na rok, dosłownie.
  Pracuś: Zielony Kociak, mam wrażenie, że wszędzie jej pełno. I bardzo dobrze!
  Jedyna w swoim rodzaju: Mrs Black z WioskiSzablonów, bo jej szablony rozpoznaję na odległość i Tiny Fox z Graphic Foxes, bo jej grafikę rozpoznają na odległość. :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Mistrz Grafiki

  Emergency z Panda Graphics
  Evelyn z Purpurowej Grafiki

  Uwielbiam pracę dziewczyn, mogłabym się nimi zachwycać dniami i nocami <3

  Mistrz Kodowania

  Zielony Kociak z MRUwiska/Panda Graphics

  Kto inny jak nie Kociak? :) Wystarczy spojrzeć na jej pracę i już wiadomo, że jest w tym naprawdę dobra :)

  Kreator Dodatków

  Lotus z Follow The Flame


  Leniuch

  Kiara Eira z Panda Graphics

  Popieram to co napisał Zielony Kociak :p


  Huczna Impreza

  Panda Graphics, bez żadnego 'ale' za imprezę o tutaj!

  OdpowiedzUsuń
 11. Mistrz grafiki: Prettysmilex z prettysmilex.blogspot.com, bo jej pracę są piękne i profesjonalne <3

  Kreator dodatków: Lotus z follow-the-flame.blogspot.com, bo nikt nie robi takich użytecznych dodatków <:

  Junior: Euleunge z grafikacentaura.blogspot.com, z której jestem dumna, bo ostatnio została wyróżniona i jak na razie nie okryła hańbą naszego nazwiska ^^

  Redaktorka roku: Shandie, bo to mój bias <3

  pozdrawiam!
  oreuis [GrafikaCentaura]

  OdpowiedzUsuń
 12. Mistrz Grafiki - Tiny Fox - graphic-foxes

  Mistrz Kodowania - Rinne - rinne-tworzy, Zielony Kociak - panda graphics/mruwisko, Agata - wioskaszablonow

  Kreator Dodatków - Prettysmilex - prettysmilex, Erenae - unfaithful-heaven/graphic-poison

  Pracuś - Agata - wioskaszablonow.
  Zawsze będę wdzięczna Agacie za to, że dzięki niej Wioska Szablonów odżyła. Widać, że się stara, aby ten blog dobrze funkcjonował ;)

  Leniuch - Little Alpha - a-b-city, Renfri - lunedolly/panda-graphics, Victim - dark--flames
  Little Alpha do tej pory wisi mi bazę, o którą prosiłam dobre kilka miesięcy temu! :D Na dodatek tak rzadko dodaje notki... A przerwy między postami, które dodają Renfri i Victim czasami biją rekordy :D

  Junior - Oreuis - grafika-centaura
  Grafika Oreuis'a ma w sobie to coś, co trzeba ciągle ćwiczyć i ćwiczyć, aż do perfekcji. Myślę, że za rok, półtora spokojnie będzie mogła dorównać... seniorom! :D

  Jedyna w swoim rodzaju - Renfri - lunedolly/panda-graphics, Tiny Fox - graphic-foxes, Victim - dark--flames
  Każda z dziewczyn ma już od dawna swój własny, niepowtarzalny styl, który rozpoznam wszędzie.

  Huczna impreza - Panda Graphics "Zagraj razem z Pandą 10" http://panda-graphics.blogspot.com/2016/02/407-zagraj-razem-z-panda-10.html
  Graphics Temptation "Pół roku Graphics Temptation" http://graphics-temptation.blogspot.com/2016/05/016-po-roku-graphics-temptation.html#more

  Redaktorka roku - Rinne
  Dzięki Rinne nasz katalog ma teraz taką piękną szatę i został odświeżony <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Mistrz Grafiki – prettysmilex, Erenae, Scar
  Mistrz Kodowania – Rinne, Zielony Kociak, Tyler
  Kreator Dodatków – pretysmilex
  Pracuś – Agata
  Jedyny w swoim rodzaju – Tiny Fox, Fantazja
  Redaktorka Roku – Shandie

  OdpowiedzUsuń
 14. Mistrz Kodowania – Rinne z Rinne Tworzy
  Kreator Dodatków – Ariana ze Straved Souls
  Jedyny w swoim rodzaju – Evelyn ze Świata Grafiki

  I w sumie to już wszystko, bo tak dawno nie było mnie w świecie grafiki, że zapomniałam kto gdzie jest i co robi :c

  OdpowiedzUsuń
 15. Mistrz Grafiki - prettysmilex(prettysmilex), Renfri(panda graphics)
  Mistrz Kodowania - Luna(luna graphic), Rinne(rinne towrzy), Agata (krol trefl/wioskaszablonow)
  Kreator Dodatków - Lotus(follow the flame), Eranae(unfaithful heaven)
  Pracuś - Zielony Kociak(panda graphics/mruwisko)
  Jedyny w swoim rodzaju - Tiny Fox(graphi foxes), Fantazja(fantazja graphics/panda-graphics)
  Huczna impra - taka huczna to była na panda-graphics - tu, czyli "Zagraj z pandą 10!"
  Redaktorka roku - *ta parówa* Shandie, Rinne (bo to dzięki niej katalog został odświeżony)
  Dziękuję za uwagę!
  Peace out!
  Kebab is life!
  ...
  Pozdrawiam słodko xx

  OdpowiedzUsuń
 16. Mistrz Grafiki - Evelyn
  Mistrz Kodowania - Agata aka mój idol
  Kreator Dodatków - Erenae (Przynajmniej kiedy korzystałam z tekstur jej twory najbardziej mi się przydawały)
  Pracuś - Myślę, że Lotus, dość często dodaje notki i zawsze publikuje mnóstwo świetnych rzeczy
  Jedyna w swoim rodzaju - Fantazja

  OdpowiedzUsuń

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »