Załoga


Kass
Główna administratorka zajmująca się wszystkim po trochu. Jej głównym zajęciem jest robienie porządków na stronie, wprowadzanie ładu wśród redaktorek katalogu oraz rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z katalogiem. Ponadto, to ona odbiera maile z zażaleniami, pomysłami oraz zgłoszeniami do naborów. Głównie to do niej należy ostateczny głos w wielu sprawach.
Absolwentka filologi angielskiej z zamiłowaniem do wykonywania tłumaczeń PL-EN i EN-PL. Studentka IT z pasją do nauki nowych języków programowania i kodowania. Miłośniczka muzyki lat '80, '90 jak i współczesnej. Nie pogardzi również dobrą książką, filmem czy serialem, szczególnie w gatunku fantasy czy też detektywistycznym. Jej główne hobby to przede wszystkim grafika komputerowa, (szeroko rozumiana) muzyka oraz pisanie książek. To ostatnie stało się jej pasją podczas pierwszego roku studiów filologicznych.
Blog: One RehashShandie
Zastępca głównej administratorki, a może i coś więcej. Jedna z najdłużej urzędujących osóbek na Katalogu. Zazwyczaj zajmuje się przeglądami tygodnia, pomaganiem przy projektach, organizacją i zastępstwami.
Gimnazjalistka (najmłodsza z załogi) mało wiedząca o świecie, która przez zupełny przypadek wplątała się w grafikę. Kocha Azję, Koreę (Płd.), k-pop i wszystko inne związane z tymi rzeczami. Swój czas marnuje na oglądanie tysięcy koncertów, dram i seriali. Czasami lubi podokuczać innym. Uwielbia kryminały, dramaty i romanse. Komedie też, ale tylko jeśli jest w nastroju.
Kontakt: shandie@wp.pl lub gg: 49945448
URLOP


Sezam
Organ zajmujący się serią Przeglądów dodatków graficznych i Najlepszym czytelnikiem. Czasami to jej przypadają zastępstwa za Przeglądy tygodnia, więc co raz możecie mieć styczność z jej wybrednym gustem.
Studentka Wojskowego Absurdu Technicznego. Pomijając, że WAT jest jej największą miłością, interesuje się też rysunkiem, grafiką, czasami kodowaniem. Lubi też oglądać horrory i dramaty oraz nierzadko anime. A na domiar złego słucha największego darcia ryja, jaki przeciętny człowiek może sobie wyobrazić. 
Blog: Unfaithful Heaven
Kontakt: sezamxq@gmail.com lub gg: 5491522Desari
Odpowiada za dodawanie ogłoszeń oraz puzzle. 
Maturzystka, aktualnie uczennica technikum o profilu technik obsługi turystycznej. Zaczytana miłośniczka książek oraz grafiki. Typ filozofa. Często mówi to, co ślina na język przyniesie. Posiada dość wybuchowy charakter. Nie znosi kłamstw, w żadnym wydaniu. Lubi okazjonalnie pisać opowiadania i własną książkę. Interesuje się numerologią. Jest numerologiczną ósemką, co tłumaczy jej wysokie ambicje i dążenie do celu po trupach. Ogląda prawie wszystkie seriale istniejące na świecie. Nie wyobraża sobie dnia bez muzyki. Nie znosi tłumów. Czas woli spędzać w domu z książką i gorącą herbatą. Uwielbia podróże, chce zwiedzać tyle świata, ile tylko będzie mogła.
Blog: Leprokonus
Kontakt: desarrii@gmail.com  lub gg: 53468356Rinne 
Nadworny desinger Katalogu Graficznego. Odpowiada głównie za wygląd bloga oraz strony na facebooku. Do jej zadań należy również dodawanie nowych blogów do spisu, sprawuje także opiekę nad rankingiem. 
Licealistka na profilu biologiczno-chemicznym, uwielbiająca grafikę komputerową i gry MMORPG. Preferuje siedzenie w photoshopie, nie lubi kodów. Powoli uczy się grafiki 3D - modelowania i animacji. Fanka zespołu Dance Gavin Dance. Zakochana w Azjatach, anime, yaoi i kotach. 
Blog: Rinne Tworzy
Kontakt: rinne.lasair@gmail.comZielony Kociak
Kociak pod swoje opiekuńcze łapki na katalogu przygarnęła artykuły oraz serię "Tak zaczynała..." Kociara zakochana w mandze i anime, zagrana w RPGach. Kreatywna, choć odrobinkę leniwa i niezbyt ambitna. Zafascynowana historią XX wieku z naciskiem na drugą wojnę światową. Wielbicielka postapokaliptycznych klimatów - nie straszny jej grzyb nuklearny, ani horda wygłodniałych zombie. Zapatrzona w thrillery i kryminały. Już niebawem pani magister! 
Kontakt: zielone.koty@gmail.com lub gg: 10860673
Victim
Największy leń w załodze. Na Katalogu gości część kontentu, do którego należy podejść z lekkim przymrużeniem oka. Na co dzień dosyć leniwa, kreatywna(!) i cicha osóbka. Licealistka na profilu matematyczno-fizycznym, ale w duchu również humanistka. Lubi mniejsze darcie ryja, większą częstotliwość horrorów, i coraz bardziej zagłębia się w grafikę komputerową, przy okazji pisząc. Głównie fanfiki.
Blog: Dark Flames
Kontakt: msbaggins6@gmail.com
Forain
Miejsce na opis

Kontakt: xxx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

^
Rinne Tworzy
Strona główna
Dodaj bloga
Regulamin
1. Katalog Graficzny jest miejscem gromadzącym linki do blogów związanych z grafiką.
2. Przed zgłoszeniem do katalogu należy umieścić link lub button Katalogu na stronie głównej swojego bloga. Jeśli umiejscowienie na stronie głównej zaburza estetykę szablonu, dopuszczalne jest umieszczenie go w wybranej zakładce.
3. Wszystkim blogom zapisanym do Katalogu przysługuje prawo do dodawania ogłoszeń dotyczących imprez graficznych, specjalnych notek itp. Pełną treść ogłoszenia należy umieścić w komentarzu pod najnowszym postem.
4. Do obowiązków administratora zgłoszonego bloga należy informowanie załogi Katalogu o istotnych zmianach, które zachodzą na blogu (np. zamknięcie naboru, usunięcie, zmiana kategorii). Informację taką należy umieścić pod najnowszym postem.
5. Blogi nieaktywne dłużej niż 6 miesięcy zostają usunięte ze spisu.
6. Katalog Graficzny zastrzega, że w razie potrzeby będzie wprowadzał ograniczenia dla użytkowników niekulturalnych lub łamiących regulamin (przez użytkownika rozumie się właściciela/współwłaściciela bloga figurującego w spisie).
akceptuje x
Nabór
Nabór
Potrzebujemy osób, które wykażą się kreatywnością oraz mają w zapasie trochę wolnego czasu. Chętnie przyjmiemy kogoś, kto zaproponuję jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie Katalogu. Wysyłając zgłoszenie do naboru musisz zawrzeć poniższe informacje:

1. Nick jakim posługujesz się w blogosferze.
2. Pomysły, bądź też plany związane z tym co chciałbyś/chciałabyś robić na Katalogu. Możesz zaproponować własny projekt lub wybrać któryś z wolnych, znajdujących się w zakładce Projekty.
3. Przykładowy tekst, jaki zamieściłbyś/zamieściłabyś na KG.
4. Wiek (nie będzie mieć on wpływu na przyjęcie na staż).
5. Jeśli posiadasz blog, podaj również jego adres, abyśmy mogły zobaczyć kto chce dokładnie do nas dołączyć.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zgłoszeniem pisz na ten adres email: kassfelis@gmail.com
x
Ogłoszenia
Chcąc dodać ogłoszenie należy napisać jego treść (bez obrazków) pod najnowszym postem.
Graficzna Przystań ogłasza nabór na swoim blogu! >>
Szabloniarnia w Łatki otwiera nabór! Tak naprawdę wymagamy tylko chęci do pracy i entuzjazmu, a we wszystkim innym chętnie pomożemy, jeśli będzie taka potrzeba. Zapraszamy do zakładki "rekrutacja". >>
All of me organizuje nabór! Szukamy nowych duszyczek. Zapraszamy tych, którzy w świecie grafiki są nowi, jak i tych, którzy już w tej grafikosferze siedzą jakiś czas. Więcej informacji w zakładce nabór. >>
7 tygodni. 28 notek. 7 tematów. 4 dziewczyny. 1 blog. Start: 20.05.2016r Miejsce: Szablono-Sfera Zapraszamy! >>
Serdecznie zapraszam na imprezę graficzną, z okazji drugich urodzin bloga, która odbędzie się 08 sierpnia o godzinie 18:00. Postaram się aby w tej notce znalazło się bogactwo prac oraz dodatków. Oczywiście dla osób, które wstawią button, będzie czekał miły upominek. :D >>
Spis blogów

Poniżej znajduje się lista blogów, które są uporządkowane alfabetycznie w kategoriach. Po kliknięciu na kategorię pojawi się lista blogów.
Anime/Manga
5 blogów
Anime/Manga
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Fantazja Graphics Idk-p Lunedolly Panda Graphics Rinne Tworzy x
Azjaci
8 blogów
Azjaci
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
AB City Graficzna Przystań Lunedolly nattliv Panda Graphics Rosalainess Shandie Life Unique Graphic x
Celebryci
19 blogów
Dodatki
41 blogów
Fanfiction
19 blogów
Fantasy
5 blogów
Fantasy
Jeżeli chcesz zmienić kategorię napisz w zakładce "Dodaj bloga"
Bajkowe Szablony Graphic Harmony Larwiasta Tapeciarnia Rinne Tworzy Wioska Szablonów x
Minimalistyczne
26 blogów
Tutoriale
11 blogów
Inne
26 blogów
» Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Jak zdobyć dodatkowe punkty?
Możesz zdobyć dodatkowe punkty będąc aktywnym na Katalogu Graficznym. Poniżej znajduje się lista punktowanych rzeczy.

- zajęcie 1 miejsca w konkursie - 10pkt
- zajęcie 2 miejsca w konkursie - 8pkt.
- zajęcie 3 miejsca w konkursie - 6pkt.
- udział w artykule Taka sytuacja - 5pkt.
- udział w nie-wywiadzie 5pkt.
- udział w Tak zaczynała 5pkt.
- udział w konkursie - 4pkt.
- wygrana w puzzlach 4pkt.
- użyczenie swojej pracy w puzzlach - 3pkt.
- wyróżnienie w przeglądzie - 2pkt.
- przegląd bloga - 2pkt.
- komentarz - 1pkt.
x
» Zasady
Zasady
Każdy blog należący do Katalogu przynależy do rankingu. Ranking aktualizowany jest na bieżąco. Zabrania się wstawiania linku do sondy na blogi, portale społecznościowe itd., można jednak dodawać informacje o rankingu z dołączonym linkiem do KG. Karą za oszustwo jest wykluczenie z rangingu. Jeden głos w sondzie równa się jednemu punktowi. Punktowany zostaje tylko jeden sensowny komentarz na jeden post, blog może otrzymać maksymalnie jeden punkt na post. Jesteśmy zmuszeni do zastosowania tej metody, by wyrównać szanse między blogami grupowymi a prywatnymi. Osoby ubiegające się o punkty dodatkowe mają obowiązek informowania z jakiego są bloga, osoby będące na wielu blogach muszą wybrać, na którego z nich przeznaczone zostaną dane punkty. Zasady mogą ulec zmianie.
x
Najpopularniejsze blogi
Ranking pokazuje sześć blogów, które zdobyły największą ilość punktów. Najwięcej punktów można zdobyć za pomocą sondy, jednak przyznawane są również pkt. dodatkowe, za poszczegółne osiągnięcia.
GŁOSUJ!
1
71pkt
2
48pkt
zobacz wszystkie »